Wpis z mikrobloga

Mirki. Jestem załamany sytuacja w tym kraju, powiedzcie na kogo mam głosować jak mam takie opcje:

PiS- Partia, która wspiera tylko krętaczy, kombinatorów i stwarza warunki, w których opłaca się wszystko, tylko nie pracować, najbardziej tępi ambitnych, pracowitych, wykształconych ludzi,przepala na potęgę publiczne pieniądze i zarządza budżetem tak, że doprowadzi do katastrofy z zapędami totalitarnymi i premierem, któremu bardzo podobają się pomysły Klausa Schwaba.

PO- Partia oszustów, farbowanych liberałów, założona przez karierowicza, kłamcę, sprzedawcę, który wyprzedałby chętnie cały polski majątek,nawet własną matkę, a jakby rządzili to my Polacy mielibyśmy tak wyżłobione ręce od tyrania na szparagach w Niemczech, że bylibyśmy rozpoznawani po korytach na wnętrzach dłoni, wyżłobionych przez łykowate łodygi świezutkich szparagów.

KONFEDERACJA- Ludzie, którzy gadają o obniżaniu podatków i wolnorynkowosci, a pewnie pierwsze co by zrobili po dojściu do władzy to okazaliby się tak samo zdeprawowani jak reszta politykierów.

HOŁOWNIA- Populista, który poryczał się (wymusił płacz), żeby zwiększyć zasięgi i zyskać poparcie, co już samo mówi, że ten człowiek zrobiłby wszystko, pewnie sprzedałby własną starą byle zwiększyć zasięgi i zyskać w wyborach

Lewica- Ugrupowanie, które sprawiłoby, że jako biały, heteroseksualny facet, Polak byłbym dosłownie na ostatnim miejscu w hierarchii wszystkich wielokomórkowych i jednokomórkowych organizmów, niżej niż gówno, na każdym kroku byłyby durne programy o tolerancji, miłości, integracji kulturowej i "nowoczesne" twory, które mają otworzyć umysł , gdyby rządzili zamiast PiS to stan gospodarki i budżetu przypominałby gaszenie pożaru benzyną.

#polska #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpo #bekazlewactwa #media #wybory
  • 11
  • Odpowiedz
@Ynfluencer @Fidel1
skoro żadna partia Ci nie odpowiada to podejdź do tego kalkulacyjnie. Jeśli każda partia robi na twoją szkodę to najlepsza sytuacja dla Ciebie to gdy nikt nie ma większości i posłowie skupiają się tylko na kłótniach między sobą przez co bardzo mało nowych ustaw w ogóle przechodzi przez Sejm. Dlatego powinieneś głosować na którąś z partii na granicy progu wyborczego (Lewica, Konfederacja, PSL), żeby weszła do sejmu i było jak
  • Odpowiedz
  • 0
@bart40404 Wejście do sejmu każdej z tych 5 partii to katastrofa, dodatkowo wejśc takiej partii do sejmu może oznaczać że znajdzie się u władzy w jakiejś koalicji, a to jeszcze większa katastrofa.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: W 2023r. prawdopodobnie w wyborach do sejmu weźmie udział partia libertarianie, działa już od dłuższego czasu, chociaż dopiero niedawno została zarejestrowana, partia ta łączy w sobie idee wolnościowe zarówno w sferze gospodarczej jak i obyczajowej. Jedynym minusem tej partii jest młody wiek i brak doświadczenia ich członków, ale zawsze to jakaś iskierka nadziei.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: ostatnie to najgłupszy Chochoł jaki czytałem chyba xD

I zeby niw było, lewica to #!$%@? partia af, ale z powodu ich #!$%@? pomysłów na gospodarkę i socjalizmu. To o czym piszesz ma miej więcej tyle wspólnego z prawdą co stwierdzenie, ze ziemia jest płaska
  • Odpowiedz