Wpis z mikrobloga

  • 1
@catch carnivore to restrykcyjna dieta eliminacyjna. Jest dużo chorób, które można leczyć lub "wyciszać" w ten sposób. Jest długa lista więc możesz napisać co Ci dolega i może coś ustalimy. Do tego świetne samopoczucie i łatwe chudnięcie jeśli tego potrzebujesz. Cudowna lekkość, proste gotowanie i zakupy.
Byłem na carnivore pół roku i to było bardzo fajnie doświadczenie.
@luk04330: Kurde, mam chęć sobie spróbować bo to moje jedzenie jest. Nic mi generalnie nie dolega więc nie leczniczo ale zbić parę kg to bym chciał.
@luk04330: @catch: @Hubby: @kamillus: potwierdzam, nic na siłę, ale jeżeli czujecie chęć, to spróbujcie na miesiąc. Jest to krótki czas, w którym łatwo utrzymać dyscyplinę. Jeżeli wam to nie będzie pasowało, nikt was nie zlinczuje, a możecie odkryć jakieś zaskakujące efekty uboczne. U mnie np. taką niespodzianką była całkowita eliminacja ochoty na słodkie, a także bardzo wyciszona pokusa słonych przekąsek i ogólnie podjadania. Nadal istnieje, ale dużo łatwiej
@luk04330: Dorzucałeś jakieś suplementy? Albo dużo więcej podrobów niż normalnie?
O głodzie u mnie nie ma mowy, ale dużo więcej uczucia "zjadłbym coś" niż na keto gdzie wpadł jakiś orzech czy jakieś zielone cholerstwo czasem :P
  • 0
@luk04330: Mam wrażenie, że jeszcze trudniej zjeść za dużo niż na keto. Tak 700~800kcal wrzuciłęm na talerz i było ciężko pod koniec skończyć. Też tak miałeś?

Tak, łaknienie bardzo spada
  • 0
@luk04330: Dorzucałeś jakieś suplementy? Albo dużo więcej podrobów niż normalnie?

O głodzie u mnie nie ma mowy, ale dużo więcej uczucia "zjadłbym coś" niż na keto gdzie wpadł jakiś orzech czy jakieś zielone cholerstwo czasem :P

Często wątróbka, serca i dużo soli