Wpis z mikrobloga

@JPRW: jasne, zgoda, ja poddaję tylko w wątpliwość to jedno zdarzenie. Czy, nawet gdyby okazało się, że w tym szpitalu nikt z cywilów nie zginął i to Ukr propaganda, to coś zmienia? Nie, nadal, tak jak piszesz, ruskie ostrzeliwują na oślep miasta i mordują cywilów.
  • Odpowiedz
@Wibrujacycymbalek nwm czy oglądałeś inne filmy z tego, czy innych konfliktów. Porównywałem do takich, gdzie są widoczne ciała porozrywane itd. Ludzie wtedy naprawdę inaczej wyglądają, są przerażeni, spanikowani, zszokowani. Tutaj trochę tego nie widzę, ale mogę się w #!$%@? mylić. Nwm sam, serio.
  • Odpowiedz
@O_B_E_Y: wiesz co, akurat z tego zdarzenia to widzialem nagranie, jak #!$%@?ął pocisk koło jakichś cywilów. Być może zostali tak zmasakrowani, że podłożyli tych tutaj (żeby TT nie zablokował), a może zginęli od #!$%@?ęcia w coś po podmuchu... cholera wie ;d oczywiście, moze też tak być, że to też jakaś propoganda Ukr. Tylko kurde, trudno się im dziwić, skoro typ im się #!$%@?ł do państwa i chce siłą zagarnąć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@UzurpatorRacji: mimo że nie za bardzo wnikam to te zdjęcia wyglądają na propagandowe, zgadzam się.
Pewnie szpital był od dawna ewakuowany i byli tam wojskowi.
Nie zmienia to faktu, że wszędzie giną cywile, ale tutaj something is not yes
  • Odpowiedz
Po 1. 18tys to nie jest dużo. Wcale tam znana

Po 2. Nie bądźcie tacy do bólu logiczni. Każdy ma płaszczyźnie logicznej zdaje sobie sprawę że będą ofiary lub ranni wśród instagramerek.

Uderzająca jest dla mnie natomiast refleksja że jednego dnia żyjesz szczęśliwym, zachodnim, zupełnie normalnym życiem jak każdy z nas, a drugiego dnia spada na ciebie bomba. Dla mnie ten profil dobrze to prezentuje i pokazuje nam jakiego mamy farta tylko
  • Odpowiedz
@O_B_E_Y: "Obecna na większości zdjęć" No, faktycznie nie tylko ją widać jako ofiarę bombardowania szpitala na zdjęciach ofiar bombardowania szpitala, ale co więcej na własnym instagramie! Pokażcie jej zdjęcia z dzieciństwa, jeśli tam też będzie, to znaczy że to wszystko spisek

  • Odpowiedz