Wpis z mikrobloga

@O_B_E_Y: Ukrainka z Mariupola zaszła w ciążę i trafiła do szpitala położniczego w Mariupolu. Wcześniej wrzucała zdjęcia na instagram, odkąd zaczęła się wojna nie wrzuca. JAK TO SIĘ MOGŁO STAĆ? SPISEQ!
  • Odpowiedz
@UzurpatorRacji:

Czy uważasz, że to propaganda i wcale jej tam nie było?


Co Ty juz bredzisz, gdzie niby tak napisałem albo chocby zasugerowałem? Po takich histerycznych reakcjach faktycznie zaczne sie zastanawiac...
  • Odpowiedz
Patrząc po brzuchu zaawansowana ciąża. Szukam na jej instagramie od kiedy była, ale wygląda to na jakiś 7/8/9 miesiac. @O_B_E_Y przyjrzałem się temu kontu na TT, które tutaj wkleiłeś. Ewidentnie szuka sensacji, zero weryfikacji, tendencyjne posty.
  • Odpowiedz
Wiecie co, zaczynam się przyglądać tej sprawie z bombardowaniem szpitala... Rzeczywiście trochę to dziwnie wygląda. Ten filmik Zelenskiego:
https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1501579520633102349

nie widać żadnych ciał, prawie, że wgle krwi, ten #!$%@? taki jakby trochę od środka zrobiony. Np. w pewnym momencie jest ujęcie na pokój, wszystko #!$%@? itd. ale monitor sobie stoi w najlepsze. Dziwne, gardzę kacapami, ruskimi onucami, ale zaczynam się zastanawiać, czy aby w tym przypadku to bez kitu nie jest inscenizacja na potrzeby Ukr propagandy.

Tutaj kolejny filmik:
  • Odpowiedz
@UzurpatorRacji: Rosjanie się sami przyznali, że bombardowali szpital. Koniec dyskusji XD

Minister Spraw Zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow potwierdził dzisiaj, że zbombardowanie szpitala dziecięcego i położniczego w Mariupolu było świadomą, celową decyzją armii rosyjskiej służącą demilitaryzacji szpitala.

Link: https://www.wykop.pl/link/6555045/lawrow-potwierdza-ze-rosja-celowo-zbombardowala-szpital-polozniczy-w-mariupolu/
  • Odpowiedz
@Kressska wiem wiem, widziałem to, tylko zacząłem się bez kitu zastanawiać, czy to nie jest tak, że tam już od jakiegoś czasu nikogo nie było. Trafiłem na jakieś screeny z telegrama, że już od kilku dni stacjonowali tam żołnierze, ale #!$%@? wie, czy to nie rus propaganda.
Eh, męczące to jest.
  • Odpowiedz
Trafiłem na jakieś screeny z telegrama, że już od kilku dni stacjonowali tam żołnierze, ale #!$%@? wie, czy to nie rus propaganda.


@UzurpatorRacji: Rosyjska propaganda mówiąca, że ukraińscy nacjonaliści chowają się za cywilami, nie wypuszczają ich z miast, ostrzeliwują korytarze ewakuacyjne etc. miałaby sens wtedy, gdyby, z uwagi na wszystko powyżej, Rosjanie nie atakowali celów cywilnych. A atakują, co sami wprost przyznają.
  • Odpowiedz
@bil0nekcs: to co mi przychodzi do głowy, to mocny argument (bombardowanie szpitala, w którym są kobiety w ciąży i noworodki) żeby NATO zamknęło niebo Ukr. Prezydent Zelensky w swoim przemowieniu, bodajze wczoraj, powolywal się na fakt zbombardowania tego szpitala i nowolywal wlasnie do zamknięcia nieba.

Żeby nie było - ja emocjonalnie też jestem za tym, żeby to niebo zamknąć; widziałem już mnóstwo filmików ze zmasakrowanymi cywilami w wyniku rosyjskich bombardowań
  • Odpowiedz