Wpis z mikrobloga

Pan X nie nadaje się do życia w społeczeństwie. Pan X postanawia dokonać żywota, bo stwierdza, że walka ze światem go przerasta i dalsze męczenie się nie ma żadnego sensu.

Ale nie, nie można, bo zaraz policja i psychiatryk, tak nie wolno.

Więc co panu X wolno? Zdechnąć z głodu i mrozu, bo nie ma pieniędzy na rachunki i jedzenie, bo nie ma pracy, bo w żadnej pracy nie wytrzymuje dłużej niż tydzień - o, to już bardzo dobrze, tak to można zdechnąć i wszystko legalnie, tak to nikt się nie przyczepi.

#gownowpis #przegryw #zalesie #przemyslenia #fobiaspoleczna
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo w żadnej pracy nie wytrzymuje dłużej niż tydzień


@Hedage: Jeżeli to przez stres to musisz się zmusić do wytrzymania co najmniej jednego miesiąca. Po tym czasie przyzwyczaisz się a organizm nauczy się radzić sobie ze stresem. Mówię to z doświadczenia.
  • Odpowiedz
@Hedage: Pamietasz jak z trzy lata temu smiales sie z przegrywów, zyczyles im jak najgorzej i spermiles na poziomie zahorskiego do każdego różowego?
A teraz plaku plaku na tagu?

Jednak jest trochę sprawiedliwości na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Nawet cię nie znam typie, a ty pamiętasz co ja tu 3 lata temu pisałem? O cię #!$%@?, chłopie. Muszę być bardzo ważną osobą w twoim życiu.

I nie spermiłem, normalnie pisałem, a potem przyszedł jakiś jeden zjebek i zebrał kilka moich komentarzy w jednego screena i zrobił ze mnie największego spermiarza wykopu, zupełnie w piździe mając, że to był tylko jakiś ułamek wszystkich moich komentarzy.

Jak jesteś też
  • Odpowiedz
@Hedage: W pełni się zgadzam. Eutanazja na życzenie powinna być prawem każdego człowieka. No ale lepiej udawać, że się komuś pomoże bohatersko odciąć sznur, żeby być w TV, a potem zignorować człowieka znowu. No i chyba też sprawia to komuś przyjemność, że trzeba sprzątać na torach rozjechane zwłoki. Wysyłanie na terapię to już w ogóle śmiechu warte, na pewno wmawianie, że świat jest super komuś pomoże xd. Chyba serio już
  • Odpowiedz