Wpis z mikrobloga

Zdałam dziś sobie sprawę jaka jestem stara. #niecoolstory #nudy #niesmieszne Zaprosiłam stare znajome (A i B). Herbatka, rozmowa o ślubach bo się oczywiście wszyscy naokoło hajtają. Dyskusja na temat zestawu porcelany jako prezent ślubny dla koleżanki. Prawdziwy życiowy problem, trudne sprawy - w jakim stylu, jaki wzór.

B: Gdybyśmy kupowały dla A to klasyczny taki! Bo ona ma dobry gust!

A: Tak tak, dokładnie taki bym chciała, a gdybyśmy B kupowali to taki minimalistyczny ale z klasą! Bo ona taka elegancka!

pepoon: A mi, a mi? Co dla mnie?!

B: hmmm..... (wytężone umysły)

A: Tobie to hmm.. gdybyś jakimś cudem kiedyś wyszła za mąż...hmmm...


( ͡° ʖ̯ ͡°)

#sadstory
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepoon: mi was, różowe paski, notorycznie żal, musicie rozmawiać i myśleć o takich pierdołach, a co najbardziej rozczulające, tak się nimi przejmujecie... No żal mi was, jak Marge Simpson mi jest żal. ;_;
  • Odpowiedz
@t3m4: nie musimy, ja się dostosowuję, są osoby z którymi nie porozmawiam o tym co mnie interesuje, ale takie spotkania też lubię bo są bardzo relaksujące, można siedzieć, pić herbatkę, słuchać i cieszyć się w duchu, że mnie to nie dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@W2816: nie zauważyłam, różnie bywa, pewnie na takie trafiasz, ostatnio mam ciężki okres w życiu to się przynajmniej na mirko posmucę, bo irl trzeba zacisnąć zęby i się uśmiechać.
  • Odpowiedz