Wpis z mikrobloga

Lepiej jest poczekać z terapią pół roku, mieć terapeutę faceta zawsze lub prawie zawsze na żywo, czy zacząć od zaraz (no jak terminy pozwolą), mieć terapię z kobietą przez kilka miesięcy na żywo i za kilka miesięcy zawsze lub prawie zawsze przez internet?
Słyszałem, że terapeuta tej samej płci ma +10 do skuteczności ( ͡º ͜ʖ͡º)
#depresja #psychologia
  • 11
Słyszałem, że terapeuta tej samej płci ma +10 do skuteczności ( ͡º ͜ʖ͡º)


@jazmojegopokoju: nie ma żadnych badań potwierdzających ta wydumaną przez wykopków-przegrywów, niepotrafiących rozmawiać z płcią przeciwną, teorią. zapytaj sam siebie, czy nie masz trudności w rozmowie z kobietą i zdecyduj - do kogo wolałbyś pójść i z kim lepiej by ci się rozmawiało. jak nie masz trudności, to na prawdę pozwolisz, by jakaś wykopkowa
@jazmojegopokoju: W przegrywowym świecie kobiety są zawsze gorsze, no ale to akurat brednia. Wszystko zależy od jednostki. Albo uda ci się wyłapać dobrego specjalistę, albo nie. Ja znam dużo mężczyzn, którzy w ogóle nie mają empatii, dlatego dużo mówią o "twardzielstwie", jedynie by rozkazy wydawali, nie znają sytuacji też tych gorzej położonych mężczyzn to i uznają za wydziwianie. Znam też dużo kobiet które nie znają sytuacji mężczyzn bo nie są mężczyznami
@jazmojegopokoju: Tutaj raczej nie ma czegos takiego jak najlepsza. To powinien byc ktos kto Tobie odpowiada. Warto poszukac opinii w internecie. Sam bym pewnie poszukal ich wlasnych stron internetowych i popatrzyl jak sie prezentuje tresc i co tam same o sobie mowia. Jak wspomniane wyzej, ani za stara ani za mloda.