Wpis z mikrobloga

Mirasy mam wrażenie że w tym roku ceny, dostępność i serwis(w tym oczekiwanie na serwis) w następstwie cen paliw może być mało i drogo. Obserwuję u znajomych chęć posiadania dwóch kółek i już w kilku przypadkach robię za doradcę.
#rower
  • 7
@WaveCreator: i ten duch mnie się podoba się Jest drogo ale za to z dostępnością i serwisem może być ciężko
Generalnie chodzi mi o to że zauważam wśród znajomych poruszenie i jak powiedzmy skokowo paliwo zacznie dobijać pod 10pln to będzie niewydolność rynku przez gwałtowny napływ nowych klyjentów
@zombine: Na zdrowie im wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) może kolejny rok wzmożonego popytu w końcu zachęci producentów rowerów i części do zwiększenia mocy produkcyjnych, bo w długim okresie popyt na rowery raczej nie powinien maleć.
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Ja właśnie się po części usamodzielniłem :D Wymiana łańcucha, klocków, szczękowych w szosie, kasety czy tarcz albo regulacja przełożeń mi nie straszna
Niedawno udało mi się wymienić przednią przerzutkę i bangla bez szwanku a ja mam dwie lewe ręce i jakoś poszło.
Na yt generalnie jest wszystko. Wystarczą chęci, narzędzia i czas