Wpis z mikrobloga

Ktoś może podpowie ile może być warta 2.5 letnia Honda cbr 650rr z quickshifterem, zestawem kufrów(centralny i boczne), jakimiś duperelami(tankpad, przyciemniana szybka) Przebiegu ma 19k km. Drobne ryski na baku, blisko kierowcy(od zamka) poza tym nic nie widać na niej, nigdy nie była na ziemi. Z roboty to jedynie opony do wymiany. Serwisowana i zimowana w aso, garażowana na co dzień. Oc +ac do stycznia następnego roku.
#motocykle
  • 14
  • Odpowiedz
Ktoś może podpowie ile może być warta 2.5 letnia Honda cbr 650rr z quickshifterem


@Banks: Jak z quickshifterem to dam dwie 5 letnie do połowy zurzyte opony motocrosowe. Jak będziesz twardo negocjował mogę dorzucić odświeżacz powietrza choinkę o zapachu kokosowym.
Umowa stoi?
  • Odpowiedz
@Mike-Wazowski: Ogólnie to ja jestem złym wyznacznikiem czy ten model będzie dobry. Od małego chciałem jeździć na moto, a dokładniej na tych sportowych. W salonie dosiadałem się na różne motocykle i na mitycznych turystykach mi coś nie leżało. Mam 1,8m wzrostu i jakoś chyba po prostu jestem przyzwyczajony do tej nieco innej postawy, przez jazde na rowerze i mi to po prostu odpowiada. Owszem siedzenia na turystykach są wygodniejsze( na
  • Odpowiedz
@Banks: dziękuję Ci za szczegółową odpowiedź :) ja tez myślałem o tej CBRce na pierwszy. I mam podobnie jak Ty, zastanawiam się nad wsadzeniem w to kasy w tak niepewnych i porąbanych czasach.

Mogę zapytać z jakiego regionu kraju jesteś? Możesz mi napisać na PW jak nie chcesz publicznie. Jakby było blisko a jednak się zdecyduję na moto to może zajrzałbym do Ciebie ją obejrzeć :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mike-Wazowski warszawa. Tylko moto sie jeszcze zimuje w aso. Odbiore dopiero jak sie nieco cieplej zrobi(moze na koniec marca). Takze dopiero wtedy bedzie mozna jezdzic i patrzec na moto
  • Odpowiedz