Wpis z mikrobloga

Zełenski przed sekundą:

Jeśli nie zamkniecie nieba, będziecie tak samo odpowiedzialni za tę katastrofę


Jego już do końca posrało. Zaraz staniemy się wrogami Ukrainy, bo nie chcieliśmy za nich ginąć, zobaczycie.

#ukraina #wojna
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@localoca: "dzięki zachód, jesteśmy wdzięczni, wiemy że to byłoby dla was duże poświęcenie ale jako Ukraina prosimy was o zamknięcie przestrzeni powietrznej. Mogłoby to ocalić nasze miasta i ludzi". Brzmi to trochę lepiej niż "Jak nie zamkniecie to będziecie mieli krew na rękach"
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Spokojnie, jestem antyrosyjski całkowicie, po prostu nie jestem za tym żeby wciągać NATO w tę wojnę. A co do sprzętu Apple to mam pare rzeczy i sobie chwale
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: no posralo wlasnie, tak jak z tymi migami ktore juz mial dostac, juz sie dogadal z Duda, zaczyna mnie irytowac tymi swoimi zadaniami wrecz, polityk sie tak histerycznie nie wypowiada wedlug mnie, ale to tez znaczy, ze musi byc o wiele gorzej niz jest
  • Odpowiedz
@gg_jap: jasne że jest gorzej. Propaganda Ukraińska to jest mistrzostwo świata. Przecież po 2 dniach wojny na wykopie panował hurra optymizm i Rosja miała zostać zniszczona lada moment. A teraz nagle Zełenski mówi, że jest gotowy rozmawiać o Krymie i Donbasie.
  • Odpowiedz