Wpis z mikrobloga

@Afera_zbozowa właściwie to jakis czas temu tak zrobiliśmy z mechanikiem zeby sprawdzić skąd cieknie (nagromadziło się już tego troche) ale nadal olej wychodził spod grzybka tak jak wcześniej więc została mi wymiana na nowy lub zaślepienie.
@Afera_zbozowa wlasnie u mnie juz od kiedy kupilem ten samochód to coś sie tam pocił, ale teraz tego oleju idzie tyle że pokrywa jakąś część silnika tak skapując sobie z góry, ja planuje sprzedac ten samochód w tym roku więc co myslisz o wymianie na ten zamiennik?
@Chojrack: Ja za wyprogramowanie EGR zapłaciłem 200zl. Do tego momentu miałem checka na desce. Na początek możesz wymienić oring który tam jest i wyczyścić sam zawór, powinno trochę pomóc. Generalnie nie masz coś się obawiać, to klasyka jeśli chodzi o zapocenie w tym miejscu.
@Chojrack: jeśli chcesz się go pozbyć to warto byłoby przy tym zabiegu ogólnie wyczyścić dolot.
Sam to przechodziłem, najpierw wymiana oringa, potem zdecydowałem się go zaślepic, a na koniec i tak musiałem walić silikon w dziurkę od EGR, bo tam też się lało xd Jeśli miałbyś jakieś pytania to śmiało wal na prywatną wiadomość, pomogę jak tylko będę mógł.