Wpis z mikrobloga

@lasic01: za play podziekuje z powodu #!$%@? jakie rodzi u mnie sposób przekazywania połączenia pomiędzy nadajnikami. Orange z T-mobile mają teraz najlepszą sieć nadajnikow w Polsce. Różnice między Nju a Play są minimalne. Wybieram Nju
@no-login: Nie bardzo rozumiem w czym problem, ale chętnie się dowiem. Ja wybieram na stałe sieć Plusa i od 3 lat nie miałem problemu. A za rozmowy bez limitu przez najbliższe ~4 miesiące zapłacę 15zł/miesięcznie...
@lasic01: @no-login: @PanKara: no dobra, szperam w ofercie i widze coś takiego 2zł za dzien rozmów, smsów i 100mb czyli w rozrachunku wychodzi koło 60zł na mc. To dość sporo, dziennie wykonuje około 40 minut rozmów i z 10 sms. To VirginMobile chyba lepiej mi sie opłaca.

@deede: byłym chyba nawet zainteresowany. chociaż planuje w wakacje wyjechać z tego kraju-raju i troche nie potrzebuje sie pchać w abonament
@innv: Nie nie nie - bierzesz abonament - ale tam masz od razu umowe na czas nieokreslony - max rachunek to 60~zl i nolimit rozmowy/smsy i 1gb neta

jak wysmsujesz za 7 zl i wydzwonisz za 11 to zaplacisz 18 :>
@innv: minimax na kartę 29zł miesięcznie + 9zł miesięcznie za smsy i mmsy. Nie dzwonisz, nie płacisz. Do play rozmowy i smsy za 0zł, również z pustym kontem. Do tego dość częste promocje z doładowywaniem na FB.
@PanKara: @lasic01: Czyli jak powiedzmy wygadam na 100 minut w ciągu mc to zapłace 19zł i wyślę 20smsów to za nie zapłacę 1,8 czyli razem 20,80zł a gdy przekroczę limit 150 minut (i więcej wtedy wpadam w nielimitowane rozmowy) to zapłace za to 29zł + 1,8zł za smsy? czyli 30,8. Rozumiem, że rachunki po prostu nie są stałe a ruchome?
@innv: tak, płacisz tyle ile wydzwonisz, albo wydasz na smsy, jak wykorzystasz pakiet neta to też adekwatnie do tego Cie skasują... Generalnie bardzo fajna opcja. Rachunki możesz też na bierząco na stronie przeglądać
@lasic01: zgadza się, niestety 95% społeczeństwa tego nie ogarnie i koniec końców mam problem z dodzwonieniem się na numery Play. Żebyśmy się dobrze rozumieli, cenie Play za ofertę, ale za inwestycje w własną sieć powinni dostać po dupie. Tych inwestycji w zasadzie nie ma.
@no-login: nie trafiłem osobiście na taki problem, ale generalnie masz rację. Zostanie w automatycznym wyborze, to gwarantowanie wkurzenie...

@innv: dokładniej to 100minut = 29zł, nie 19zł. Reszta się zgadza. Wygadasz 0 minut płacisz 0 zł, wygasasz 10000 minut płacisz 29zł. Do tego jakoś parę dni temu podwajali doładowania 51zł+