Wpis z mikrobloga

Żebyśmy wszyscy mieli świadomość, że wszystko, każda szczoteczka do zębów czy spodnie, co dostali Ukraińcy uciekający przed wojną pochodzi w całości od darczyńców prywatnych, w tym też noclegi w prywatnych mieszkaniach czy domach. Dziękuję nam wszystkim za ciężką pracę i wysiłek finansowy. To samo dotyczy transportów, które pojechały na Ukrainę.
#ukraina #wojna
  • 14
No ja dzisiaj podliczyłem koszty, które poniosłem na pomoc Ukraińcom i stwierdziłem, że... to niska cena za wolność i pokój o które walczy dla nas Ukraina.


@Disegno: Oj zgadzam się. I piękne jest to, że ludzie to robią tak bezinteresownie, nie chwalą się, po prostu dają. Przedwczoraj poszła informacja, ze brakuje na dworcu rzeczy, jak pojechałem, to juz było full innych ludzi z pomocą. Coś wspaniałego :)
Żebyśmy wszyscy mieli świadomość, że wszystko, każda szczoteczka do zębów czy spodnie, co dostali Ukraińcy uciekający przed wojną pochodzi w całości od darczyńców prywatnych


@panienka_seledynowa A darczyńca publiczny to skąd by brał pieniądze? Z nieba? Też od "darczyńców" prywatnych.