Wpis z mikrobloga

Mirasy!

Jak dotąd poznałem na Tinderze jedną ciekawą dziewczynę, która potrafiła w zdania wielokrotnie złożone, była zaangażowana w rozmowę, dociekliwa. Widzieliśmy się już dwukrotnie, więc są widoki na przyszłość, ale naszła mnie pewna refleksja, czy naprawdę większość osób, które można tam spotkać są tak jednowymiarowe? Na kilkadziesiąt rozmów tylko dwie okazały się ciekawe – na tyle, że chciało się spotkać na żywo. Już wolałbym zostać do końca życia z Renatą #pdk niż być z kimś, z kim nie można pogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #podrywajzwykopem
  • 16
@ChudyGrubas: Kobiety nie są jednowymiarowe, po prostu trochę inaczej myślą niż mężczyźni. Są bardziej skupione na rzeczach przyziemnych, zwykłych. Podczas gdy mężczyźni omawiają ważne idee, kobiety obgadują ludzi. Myślisz dlaczego 90% filozofów / filozofek to byli mężczyźni? Tak już jest po prostu świat stworzony, że ciężej znaleźć kobietę do poważnych, głębokich rozmów.
@PoteznyBogdan: Bogdanie, wróć – Potężny Bogdanie – mi nie zależy na tym, by z każdą dziewczyną móc rozprawiać o kosmologii czy o kognitywistyce. Sęk w tym, że z większością nie da się nawet sensownie porozmawiać o pasjach/zainteresowaniach (i to jej!), przecież to zakrawa na żart.
@ChudyGrubas: ja to od dluzszego czasu spotykam się z nimi aby poruchac lub spędzić fajnie z kimś czas bo lubię poznawać nowe osoby (oczywiście jak ktoś jest #!$%@? to kończę ta znajomość) ale już nie wierzę w to że gdzieś tam jest jakaś normalna laska. Normalne laski nie zakładają tindera bo wiedzą czego oczekują tam faceci a jeśli nie wie to jest głupia i tak samo nie nadaje się na poważny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChudyGrubas: widoczne ta się Tobą zainteresowała, reszta odpisuje z litości/nudów i nie jesteś dla nich nikim wyjątkowym. Kobieta jeśli facet jej się podoba to będzie dążyć sama do rozwoju znajomości.
@Shitadel: Zgadza się, dlatego nawet nie tracę swojego cennego czasu na pisanie z dziewczynami, które odpisują jakby od niechcenia. Najlepsze są jednak te, którym nawet nie chce się pociągnąć rozmowy, by coś poruszyć/o coś zapytać. Wychodzi na to, że odpowiadają jedynie na zadane przeze mnie pytania, a warto pamiętać, że nawet wywiad jest formą rozmowy, ale jak się okazuje – nie na Tinderze XD
@ChudyGrubas: Wydaje mi się ze tinder mocno zniszczył i skaził normalne budowanie relacji,kobiety maja zazwyczaj nadmiar adoratorów przez co nie starają się często i piszą jak boty a mężczyźni na odwrót przez niedobór par czesto trącą desperacją.I potem każda strona wyrabia sobie zła opinie o przeciwnej jednocześnie bedac zmęczona już tym wszystkim.I tak spirala #!$%@? się nakręca ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatecznie dochodzi właśnie do takich sytuacji