Wpis z mikrobloga

@erykwks: Tak, uzbierała się niezła ekipa - ktoś musi. ;) Już tak mam, że zasypiam bardzo późno. W ogóle śpię mało, ale czasem przychodzą dni, kiedy po 10h snu ciężko zwlec się z łóżka. Tip na przyszłość - używaj opcji odpowiedz. Teraz widzę gdy odpisałeś, ale box z wpisami jest ruchomy, czasem coś może uciec. ;)
@erykwks: Niedawno wróciłam z poprawin. ;) Spokojnie, normalne życie toczy się swoim dynamicznym rytmem. ;) Ja nie muszę siedzieć przy kompie, ja to po prostu lubię. Sporo przy nim pracuję. Nie wertuję Internetu - to samo do mnie przychodzi. Mam kilka stron, które grupują kosmicznie ciekawe treści i to wystarczy.
@erykwks: @tinta: Ja nie wiedziałem co to Kwestionariusz Prousta,ale uznałem,że to pytanie nie jest bezpodstawne takie ;p I chyba dobrze myślałem,a że mi się nudzi to mam pytanie. Tinta,co jest nie tak z pomarańczowym światłem latarni? :D
@tinta: Wypraszam sobie "inni". Rozmawiasz z konkretną osobą. ;) Choć rzeczywiście myślę, że spędzasz na necie czas nadprogramowo. Znacznie więcej niż przeciętny internauta.
@tinta: Dopiec. W jaki niby sposób? I właściwie po co? Po prostu uwielbiam przeglądać twoje znaleziska. (Wazelina) Ponadto po to zrobili ten ranking żeby taka szara myszka jak ja mogła spojrzeć na niego i pokonwersować ze swoim wykopowym mentorem. (Wazelina do ^)