Wpis z mikrobloga

Owszem polak sie skompromitował JAK ZAWSZE ZRESZTĄ ale w żadnym wypadku to nie jest jego koniec,nie został pogrążony zreszta wasz psuedo RZETELNY bohater druid ze szparą w zębach „oczyścił” go że to nie był gwałt mało tego bawi sie tym filmikiem jakby chciał go pogrążyć ale jednak nie XD
Wam to juz można byle ochłap rzucić i sami nakręcicie sensacje #famemma
  • 29
  • Odpowiedz
@Porobiony420: Ok czyli całą narracje opierasz o ''wykopków'' a ja pisze ze swojej perspektywy. To tak jak ja bym napisał że jesteś złodziejem bo polacy to złodzieje przecież taka jest opinia o nas. Weź #!$%@? i nie pisz do mnie więcej. Na początku hurr durr byłeś a teraz już łagodzisz sytuacje bol widzisz że jestes demolowany argumentami. Naura laczku
  • Odpowiedz
@ZyjeSobieMarcin: Ale to ty do mnie dzwonisz frajerze i sie pultasz a nic nie wnioses po za faflunieniem na poziomie tajgera bonzo,napisalem juz ze ty twierdzisz tak a ja tak i mozesz sobie isć a ty dalej się produkujesz i jeszcze dopowiadasz a do tego masturbujesz sie do siebie,naura laczku to uslyszales od swojego pracodawcy co najwyzej. Pozwalam ci wrocic do swoich zajęc,dowidzenia parówo ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Porobiony420: Mówisz że wykopki snują teorie a sam snujesz teorie bez potwierdzenia. Mówisz że wykopki gnoja Polańskiego bo chcieliby być na jego miejscu o to Ty byś chciał być na miejscu Wardegi. Jesteś hipokryta i dałeś się wkręcić jak majty w dupe haha #cigam5. Zdzichu i Ozdóbka pozdrawiają zostałeś wyjaśniony #tik #tak chciałeś być w #grz e a to Ty zostałeś
  • Odpowiedz