Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tcement: nie wiem czy tylko mnie drażni ten schemat kolesia, który wszystko wie (co z podstawówki), wszędzie był (czyli w woju) i każdy zamknąć #!$%@? ryje, bo zasypie przekleństwami.
Drażni mnie ta templatka z tym gościem, który w moich oczach (jako postać ekranowa, nie aktor) jest obrzydliwa.
  • Odpowiedz
@SPGM1903: według mojej opinii już dawno nie wyszła polska produkcja z lepszymi dialogami niż Ślepnąc od świateł, stąd podejrzewam mnogość memów z tym motywem
  • Odpowiedz
@Disegno: @C8H18: może i boty, ale propaganda działa. Wczoraj mi żona mówiła, że jej matka się dziwi, że my się nie boimy bomby atomowej. I że słyszała przecieki, że "jak putin się #!$%@?, to pierwszą atomówkę pośle na Warszawe, bo nienawidzi Polski". I dlaczego się nie boimy. Różowa musiała jej wytłumaczyć, że po co ma się bać, bo co może zrobić? Lokalizację najbliższego schronu znamy (nie atomowego co prawda, ale
  • Odpowiedz
@Bielecki: starzy ludzie sa podatni na manipulacje. Zawsze ktos lyknie, jednak co do starszych osob to nawet niekoniecznie musi byc to manipulacja wspolczesna - oni po prostu maja wszczepiony strach przed Rosja, bo zyli w czasach Zimnej Wojny. Pamietam kiedys wracalem z kolega autobusem ze szkoly i podszedl do nas starszy facet z "rada", abysmy uczyli sie rosyjskiego, bo oni sa prawdziwa potega i ich imperium kiedys powroci xD
  • Odpowiedz
@Bielecki: bać można się bombardowania przypadkowych bloków, okrążenia miasta przez wrogie wojsko i tego następstwa - głód dotykający nas i dzieci. Atomówka jak jebnie to jebnie - sekunda i trud skończon
  • Odpowiedz
@tcement: ech,.ale tak się robi polityke. Pomaga się czyimiś rękami żeby nie bylo na mnie. Kuźwa aż dziw, że tego nie kumacie. Czemu Brytole mówią, że nam dadzą samoloty jak my damy Ukrainie? Niech od razu dadzą Ukrainie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masz_fajne_donice: przestań straszyć wojną światową. To już jest wojna światowa!
NATO w kilka godzin #!$%@? wojska kacapskie, więc nie wiem ilu jeszcze cywili muszą tam #!$%@?, żeby ktoś w końcu miał jaja podjąć decyzję. Pretekst formalny się znajdzie. Już był pretekst, kiedy ruskie strzeliły w turecki statek
  • Odpowiedz
przestań straszyć wojną światową. To już jest wojna światowa!


@staryhaliny: Nie jest. I tak twierdzi NATO. I twierdzi też że trzeba być ostrożnym żeby nie eskalowało poza Ukrainę.
Kto ma rację losowy mirek czy NATO?

NATO też nie #!$%@? wojsk kacapskich. Bo jedyną opcją dla Putina już byłoby faktyczne użycie broni atomowej ale tylko na terenie Ukrainy. Obrona przed wojskami NATO. W tej sytuacji NATO by nie odpowiedziało bronią atomową a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masz_fajne_donice: jest. Pół Europy i USA dają Ukrainie broń w trakcie trwania konfliktu, ale teraz nagle będą się kiwać czy dać 6 samolotów xD

NATO mówi o formalnościach. Tak jakby ruscy przestrzegali jakichkolwiek konwencji czy traktatów. Nawet korytarze humanitarne mają w #!$%@?. To jest holota z trzeciego świata i należy z nimi rozmawiac jedynie z pozycji siły. Już Niemcy pokazali że traktowanie ich w sposób cywilzowany przynosi odwrotny efekt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tcement: @crash210: iskandery mają 500 kilometrów zasięgu. Z Kaliningradu w pałac kultury da się przymierzyć. Zresztą, nawet do Katowic by doleciał przy dobrym wietrze.
A mają też pociski mające ponad 1000 km zasięgu i zdolność przenoszenia głowic jądrowych. Więc no, mogą, rozpocząć wojnę światową. Którą oczywiście przegrają, ale jednak mogą do tragedii doprowadzić
  • Odpowiedz
@Shatter: No mogą, pewnie że mogą. Ale gdzie tu sens, gdzie logika? Według mnie to nic by nie zrobili, poza groźbami. Oni są już naprawdę w opłakanej sytuacji, gorącej wojny z całym NATO im nie potrzeba.
  • Odpowiedz