Wpis z mikrobloga

@WielkaPaniLasu: ok. Ale ona tam też jest. Upublicznienie tego filmu na bank nie wpłynie dobrze na jej psychikę. I po co to? żeby zobaczyć czy serio była mocno #!$%@? czy tylko lekko? Co to zmieni w twoim życiu? Gdyby poczuła się zgwałcona to by ich oskarżyła jeśli by tego chciała. A jeśli nie to nawet jeśli ty stwierdzisz, że była zgwałcona to im nikt i tak nic za to nie zrobi.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Powiem tak, oczywiście że nie jest warto niszczyć jakiejś babce psyche tylko po to żeby zaspokoić moją ciekawość ale wydaje mi się że 6 lat temu jakość nagrań nie była wybitna i możliwe że nawet nikt nie rozpozna tej dziewczyny a na pewno nie była jedyna (wnioskując po wypowiedziach Polaka) no i według mnie każdy powinien liczyć się z konsekwencjami tego co robi, nawet babka z tego filmiku
  • Odpowiedz
że 6 lat temu jakość nagrań nie była wybitna i możliwe że nawet nikt nie rozpozna tej dziewczyny


@WielkaPaniLasu: skoro nie rozpozna jej to nie będzie też w stanie określić czy była sztywna od wódy. Plus wardęga twierdzi, że ona tam mówiła, żeby nie nagrywać więc można ją po samym głosie poznać.

według mnie każdy powinien liczyć się z konsekwencjami tego co robi,


@WielkaPaniLasu: czyli jak mi była wysłała nagie
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Wydaje mi się że jakby była "sztywna od wódy" to by nie było widocznego żadnego ruchu z jej strony a rozpoznanie głosu, możliwe że mógłby ktoś ją rozpoznać ale można tak samo zmienić jej głos w jakimś programie.

czyli jak mi była wysłała nagie fotki to powinna się liczyć z tym, że teraz będą one latać po necie?

Każdy inaczej na to patrzy, ja raczej mam gdzieś z tyłu głowy
  • Odpowiedz
Każdy inaczej na to patrzy, ja raczej mam gdzieś z tyłu głowy że coś takiego może wyciec do neta.


@WielkaPaniLasu: ja sobie nie wyobrażam zrobić czegoś takiego drugiej osobie, która mi zaufała na tyle, że coś takiego mi wysłała. Czułbym się jak śmieć robiąc to. Oczywiście należy pamiętać, że to może wyciec bo atak hackerski ale świadome pokazywanie takich fotek/filmów kolegom czy upublicznianie tego to #!$%@?ństwo w najczystszej postaci.

ale ja
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: > ja sobie nie wyobrażam zrobić czegoś takiego drugiej osobie, która mi zaufała na tyle, że coś takiego mi wysłała. Czułbym się jak śmieć robiąc to.
Wiesz mam to z tyłu głowy że gdzieś to może polecieć dalej ale nie popieram tego żeby rozsyłać takie rzeczy i się chwalić tym, dla mnie to też jest #!$%@? i #!$%@?ć takie zachowanie ale jak chodzi o tą sprawę w której są dość
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: No dlatego napisałam że jeśli chodzi o tą sprawę gdzie występują w roli głównej popularne osoby to jestem tego ciekawa, może to śmierdzi hipokryzją, nie będę zaprzeczać, #!$%@?ć tych co to nagrali i chwalili się tym to że to już poleci dalej to tak już po prostu jest
  • Odpowiedz
to że to już poleci dalej to tak już po prostu jest


@WielkaPaniLasu: niby tak. Ale jednak lepiej jak to obejrzy 10 osób niż ma to zostać wrzucone na wykop i nagle obejrzy to 10k osób. Bo jak to wypłynie to nawet ludzie co mają w dupie polaka i zabielskiego, ba nawet o nich nie słyszeli, to to zobaczą. I statystycznie szansa, że ktoś ją rozpozna rośnie.
i ja nadal nie
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze:

i ja nadal nie kumam co jest takiego ciekawego w seksie 3 osób.

Jestem zainteresowana tą aferą obserwuje ją od początku i chciałabym zobaczyć po prostu dlaczego innych to tak szokuje jak wspomina się o tym filmiku lub mają wręcz obrzydzoną minę

to może warto wpaść na te słynne imprezki zabielskiego a nie namawiać do upublicznia filmu co zresztą jest karalne. Znaczy upublicznienie tego bo samo namawianie raczej nie.

i
  • Odpowiedz