Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego: nie, uzywam form wnioskowania, ktore mialem od urodzenia. Logika, abstrakcyjne myslenie na wysokim poziomie, obserwacja tworzy (slowa) ktore tutaj przekazuje, a za nimi jest pewna logiczna wiadomosc (przekaz).

LGBT to faszystowska ideologia. To tez troche zalezy od osob ktore jej podlegaja, bo w zasadzie to one sa faszystami narzucajac swoja ideologie innym.

Wiesz czym sie rozni ideologia od pogladow? Ja moge miec poglady akceptujace np istnienie gejow (tak jakby wgl trzeba bylo ich akceptowac xDDD) ale nie musze zgadzac sie z kazdymi postulatami danej ideologii, szczegolnie tymi najbardziej faszystowskimi ktore nawoluja do cancel culture czy po prostu do narzucania pewnych
  • Odpowiedz
nie, uzywam form wnioskowania, ktore mialem od urodzenia.

Jako noworodek miałeś rozwiniętą aparaturę wnioskowania i abstrakcyjnego myślenia? No no...

Już po tym zdaniu widać, że do osób wybitnie inteligentnych niestety nie należysz, a logika jest ci obca.

No chyba, że faktycznie w szpitalu przyszedłeś na świat z Organonem Arystotelesa w ręku.

Myślenie masz aż zanadto abstrakcyjne, bo kreuje alternatywną rzeczywistość i język. Niemniej chociaż wyobraźnia jest przydatną cechą, słabo się przydaje do opisywania potwierdzonych faktów naukowych, w tym także z zakresu politologii i językoznawstwa.


@
  • Odpowiedz
nt. Bezczelnie kłamiesz, twierdząc, że to było jej clue, kompletnie negując faktyczne tezy które padły, prawdopodobnie dlatego, że są ci niewygodne.


@Ekspert_od_niczego: no widze ze gowno, nie ptorafisz sie odniesc do tematu i nic powiedziec, bo fakty sa takie ze LGBT to ideologia i do tego faszystowska xD
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: nie chce mi sie juz odpisywac na alosc, bo nie rozumiesz np roznicy miedzy definicja a aksjomatem. A raczej chcesz zeby twoje definicje z dupy byly aksjomatami czy zebym je tak traktowal.

Albo mnie obrazasz takim gównem co ci leci z pyska albo jestes glupi. W obu przypadkach dyskusja z tb jest ponizej mojej godnosci. Moge ci dac wskazowki jak podac fakty juz ustalone jak potwierdzic ze LGBT to
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: i tak, moje standardy sa bardzo wysokie. Duzo rzeczy ignoruje z uwagi na manipulacje itd. Np. Informacja ze ktos jest instragramerem/ka mnie zniecheca bo wiem ze jest manipulantem.

Kiedys czytalem na jakims portalu z ocena zdjec, chyba photofeeler ich porady jak lepiej wygladac, w skrocie manipuluj zdjeciami xD beka z tego, jak ludzie zyja w bance manipulacyjnej, wszystko trzeba manipulowac.
  • Odpowiedz