Wpis z mikrobloga

@Xreak: Na rynku jest ogromna konkurencja i żebys mógł myśleć o rozsądnych zarobkach to musiałbyś sobie wkładać w dupę realnych rozmiarów końskie dildo z pompką na sztuczną spermę.

Tak ogólnie to krzywa zarobków na OF czy innych kamerkach nie wygląda kolorowo i szybko wyjaśnia e-#!$%@?.

Lwia część dziewczyn #!$%@? się chyba tylko dla sportu, bo pieniądz z tego żaden.
@Xreak: nie jest tak źle chyba, skoro Instagram i tik tok jest pełen tego typu treści. By nie zarabiały na tym to by nie robiły tego. Chociaż fajnie by było zobaczyć jakiś realny filmik gdzie mówi się o zarobkach takich „gwiazdeczek”
@MirkobIog: To wiadomo ze jak na showupie czy OF wejdzie to raczej duzo nie zarobi bo tak wszystkie robia. Ale wystarczy na jakies grupki dla spermiarzy wejsc na fejsie i ja z mojego fejkkonta dostaje dziennie z 50 propozycji odplatnych kamerek
@stempien666: ja Ci powiem z moich obserwacji jak to wygląda. Można wyróżnić kilka grup które zarabiają:
- pary, które na głównych transmisjach zachęcają a prawdziwa akacja odbywa się na transmisjach grupowych. Kluczowa tutaj jest twarz kobiety i przede wszystko stały kontakt z widownia. Bez prowadzenia rozmowy i wsłuchiwania się w to co chcą ludzie nie ma szans na jakiekolwiek pieniądze. Ale plusem tutaj jest to, ze wygląd gra drugoplanowa role. Liczy