Wpis z mikrobloga

  • 15
@PeterGosling ale co powierzchnia kraju ma do rzeczy (Rosja 27 razy większa)? Populacja Rosji jest tylko 3,3 razy większa od Ukrainy a później że Ukraińcy są u siebie i znacznie więcej ich walczy.
  • Odpowiedz
@Przegrywzjaponii: @woskrosenie: ja #!$%@?, przepraszam panów naukowców że przed stworzeniem mema nie napisałem abstraktu, metodologii, nie załączyłem źródeł ani nie wysłałem go do recenzji do naukowych czasopism. Mem obalony

ps. "prawdziwe wymiary" czyli mapa merkatora jest już niemal tak samo przeruchana ciekawostką w internecie jak "błąd przeżywalności", serio podajecie fakty o których wszyscy doskonale wiedzą XD

specjalnie dla was poprawiona wersja mema. Mam nadzieję że teraz mem jest
PeterGosling - @Przegrywzjaponii: @woskrosenie: ja #!$%@?, przepraszam panów naukowcó...

źródło: comment_1646658728ELhMjME2TTiBuMokmaHTkO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
specjalnie dla was poprawiona wersja mema. Mam nadzieję że teraz mem jest śmieszniejszy bo zgodny z consensusem naukowym


@PeterGosling: Proszę jeszcze zmienić termin "uduś się xD" na poprawny "Doznaj stanu niedoboru tlenowego w organizmie xD" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeterGosling ale co powierzchnia kraju ma do rzeczy (Rosja 27 razy większa)? Populacja Rosji jest tylko 3,3 razy większa od Ukrainy a później że Ukraińcy są u siebie i znacznie więcej ich walczy.


@PeterGosling jak masz kraj wielki jak cały kontynent to tam musi być tyle surowców, że możesz je sprzedawać praktycznie bez limitu, osiagnij dzięki temu biedę finansowa i umysłową. Przecież normalny człowiek jakby się postarał to #!$%@? to
  • Odpowiedz
@PeterGosling: chłopy pewnie 3 miesiące temu się z mirko dowiedzieli że istnieje coś takiego jak odwzorowanie Merkatora i teraz zgrywają wielce oświeconych wspominając o tym nawet w wątkach gdzie to nie ma sensu xD

śmiechu warte
  • Odpowiedz