Wpis z mikrobloga

Pół roku temu kupiłem sobie moje pierwsze mieszkanie, za 2 tyg mam je odebrac i w ogóle nie mam koncepcji jak je urządzić. Brał ktoś z was projektanta wnętrz urządzajac mieszkanie? Jak to wychodzi mniej więcej cenowo za takie mieszkanie 70m? I w ogóle gdzie najlepiej takiego szukać?
#nieruchomosci
  • 4
@jajmun: Szukaj na grupkach na fb, cenowo tez różnie wychodzi zależy czy chcesz tylko wizki i ogólna pomoc czy żeby stał architekt n budowie i pilnował majstrow, kupował produkty do wykończenia. Zależy od miasta. W wawie luźny projekt bez projektu wykonawczego, linki do produktów proponowanych i projekt mebli 8tys rok temu. Samo wykończenie w przyzwoitym, ale nie luksusowym wykończeniu to ok 3 tys w zeszłym roku wychodziło
majstra mam wlasnie ogarniętego już i zależy mi bardziej na jakimś projekcie niż na osobe która będzie doglądać wszystko


@jajmun: ja ostatnio zamówiłem projekt nowej kuchni z IKEA za 400 zł z wizytą i mierzeniem w domu i jestem bardzo zadowolony, podczas gdy projektantka chciała 2 koła za sam projekt z 1 poprawką. Nie powierzyłbym IKEI natomiast skręcania tych mebli, bo z tym jest różnie.