Wpis z mikrobloga

@P4ncernik: No nie wiem stary, masz wybór gry która będzie wspierana na lata i masz ogromny świat który chce się z automatu zwiedzać bez duperele jak questy czy wyścigówkę, których jest pełno i właściwie będzie to DLC do szóstki z mikropłatnościami xD
@P4ncernik: To tak jakbyś miał ochotę coś zjeść i decydował się pomiędzy pierogami a lodami xd
No bierz to na co masz ochotę.
Chcesz zagrać w RPG i godzinami ubijać bossy i zwiedzać ten świat = kupuj elden ringa, teraz to najlepszy wybór
Chcesz się pościągać to kupuj GT
@sm_m: nigdy nie moglem wkrecic sie w symulacyjne wyscigi, juz na ps1 czy ps2 probowalem gran turismo. Za to czysto zrecznosciowe to co innego. Ostatnio wrocilem do need for speed hot pursuit criteriona, dobra zabawa. I pierwszy raz wkrecilem sie jak nalezy w burnout paradise, to jest dopiero odjazd.
@Vigorowicz: Też tak kiedyś miałem, tzn tylko NFS jeśli już, ale ostatni dobry to był pierwszy Most Wanted. Na PS4 zupełnie przypadkowo kupiłem GT: Sport, bo chwalili oprawę i że HDR świetny. Myślałem, że tylko zobaczę co i jak i trafi do szafki. Skończyło się tak, że w żadnej grze na PS4 nie wbiłem tyle godzin co w GT:S (; Ostatnio wyszły 3 gry, w które chcę zagrać (wiadomo): Horizon, Elden