Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś jeszcze się zastanawiał jakby wyglądała wojna Ukraina-Rosja za prezydentury Trumpa to zobaczcie wypowiedź dla Fox News człowieka, którego Trump nominował jako ambasadora do Niemiec a potem zatrudnił jako starszego doradcę Ministerstwa Obrony USA.

"Rosjanie byli zbyt łagodni wobec Ukrainy"

"Rosjanie chcą neutralnej Ukrainy i ta cała wojna mogłaby się już skończyć, gdyby Zelensky to zaakceptował"

"Rosjanie nie zajmują terenów, tylko niszczą siły bojowe Ukrainy"

"Zelensky to marionetka i bez sensu naraża swoich obywateli"

"Większość informacji z Ukrainy to kłamstwa"

"Zelensky nie jest bohaterem i nie robi nic heroicznego i najlepsze co może zrobić to pogodzić się z rzeczywistością - neutralizacja Ukrainy, to nic złego, to byłoby dobre dla USA i Rosji"


Nie wydaje mi się, żeby trzeba to było komentować.

#neuropa #4konserwy #ukraina #usa #trump #piatakolumna #polska #polityka
rzep - Jakby ktoś jeszcze się zastanawiał jakby wyglądała wojna Ukraina-Rosja za prez...
  • 54
  • Odpowiedz
Jeżeli demokraci od początku wiedzieli, za pierwszym i drugim razem, że nic z tego nie będzie bo nie bedą mieli większości to po co odwalać taką szopkę ? A no dla swoich wyborców.


@rifraw: tłumaczę ci chyba 3 raz, Trumpa nie dało się postawić pod impeachment, bo nie było większości, przy drugim impeachmencie, nawet niektórzy republikanie głosowali za
Zadecydowała polityka to nie jest trudne do zrozumienia.

A ten drugi impichment to
  • Odpowiedz
@rzep: Nie mam nic do wrzucania wywiadu ale tam nie chodzi o wywiad a - Jakby ktoś jeszcze się zastanawiał jakby wyglądała wojna Ukraina-Rosja za prezydentury Trumpa to zobaczcie wypowiedź dla Fox News człowieka, którego Trump nominował jako ambasadora do Niemiec

Napisałeś to jak to by był jego jedyny i główny doradca, a jak sie orientujesz to Trumpowi została podstawiona spora grupka osób która tworzyła takie bagno, żeby nie mógł za
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Aha to dobra to poszukam ci pozniej tej wstawki z imipchmentu która nie miała miejsca i tego blm czy tam antifiarza który nie istaniał.

To, że ty o czymś nie wiesz nie znaczy, że tego nie ma albo nie było.
  • Odpowiedz
Aha to dobra to poszukam ci pozniej tej wstawki z imipchmentu która nie miała miejsca i tego blm czy tam antifiarza który nie istaniał.


@rifraw: już dość, naprawdę wystarczająco się zbłaźniłeś, możesz te swoje rewelacje zachować dla siebie i innych akolitów pomarańczaka
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Aha czyli nie ważna jest prawda ważne jest to co ty myślisz ? xD
Ja się zbłaziłem, a ty mając cały scenogram rozmowy nie mogłeś w nim znaleźć jednej rzeczy o której mówiłeś żal.

I żeby nie było to
https://www.youtube.com/watch?v=rp9oNr6HCxw chodziło mi o tego gościa, później na twitterze wyciekły filmiki jak przed atakiem jakmkolwiek tłumu nawoływał do atakowania, a później do wdzierania się do środka.

Ciężko się musi żyć z
  • Odpowiedz
też myślę, że starczy bo propaganda weszła ci za mocno.


@rifraw: stary rzucasz jakieś teorie spiskowe, że arabska wiosna to robota CIA, jak fanatyk bronisz Trumpa, mówisz, że atak na Kapitol to nic takiego, a za wszystkim to może stać Antifa. Trump już nie wróci do poważnej polityki, więc nie ma sensu się za nim wstawiać.

Za dużo prawicowych teorii spiskowych, naprawdę.
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Takie wielkie przewroty najczęściej są opłacane. Przecież jak teraz był konwuj w kanadzie to neuropa krzyczała, że oni są opłacani przez putina. A to CIA nigdy nie zrobiła rządnego przewrotu ? Wcale nie robią przewrotów czy czasem robią ale to nie była robota CIA ? To ważne pytania.

Nie tyle bronie Trumpa co chcialem pokazać, że to znalezisko to manipulacja.
https://www.youtube.com/watch?v=l71HR9F5Hoc
Masz tu Trump na konferencji z prezydentem Finlandii mówi
  • Odpowiedz
@rifraw: Chciałem Ci odpisać, ale jak zobaczyłem jakie bzdury wypisujesz na temat tego co się wydarzyło 6 stycznia to widzę, że nie warto.

Mózg przeżarty stronkami dla amerykańskiego prawactwa.
  • Odpowiedz
Jesteśmy zabawką w rękach USA. Za darmo dajemy się wykorzystywac do szczucia Rosji.

Bo właśnie tym sa u nas wojskowe bazy USA. W razie ataku Amerykanie w 24h zwiną manatki i tyle będą nas bronić. A samo ich stacjonowanie u nas jest złamaniem traktatów pokojowych. Podobnie jak działalność dywersyjna CIA na Ukrainie (zresztą Majdan u nich był poniekąd podobny do Majdanu w PL po wygranej PIS w wyborach).


@4pietrowydrapaczchmur: Jakie za
  • Odpowiedz
@rzep: Tak myślałem, że odpowiesz, że wszystko bo to najłatwiejszy sposób na zakończenie rozmowy kiedy nie masz argumentów.

Odpowiedziałeś jak pOlka XD
  • Odpowiedz