Wpis z mikrobloga

@Sadomason: Co do blizn to raczej kwestia genów, ja miałem wiele lat trądzik i blizn praktycznie żadnych. @Spitfire92: Izotek to z tego co wiem ostateczność bo ma spore skutki uboczne. Mi np udało się w jakichś 90% wyleczyć po prostu maściami.
@Kuc1337: „Dieta Clear Skin” Nina Randa Nelson, w google grafika albo na ich ig znajdziesz efekty diety niskotłuszczowej, od razu mówię że to typowo wegańska dieta i nie każdemu przypadnie do gustu. Nie potwierdzę, czy działa, bo nie miałem trądziku. Pomijając #!$%@? o szopenie w treści można sporo nauczyć się z tej książki.
@Asterling: możliwe. Nie będę się na ten temat spierał, bo nie mam o nim zielonego pojęcia. Na początku pomyślałem sobie że to zależy po prostu jaki rodzaj tego trądziku, ale po chwili namysłu pomyślałem sobie, że to jaki rodzaj zaatakował może mieć właśnie jakieś podłoże genetyczne.
@Kuc1337: izotek to lek, który pomoże tylko osobom, które faktycznie mają problem, na który on działa. Potrzeba do tego mnóstwa badań, żeby sobie krzywdy nie zrobić. U mnie trądzik zniknął dopiero niedawno, parę lat walki. Wszystko zależy od człowieka, ale u mnie najbardziej działa mega czysta micha. Praktycznie zero cukru (czasem coś zjem, balans), nic ostrego, żadnego nabiału, nic przetworzonego, mnóstwo rzeczy bogatych w antyoksydanty. Patrzę w Google co ma najwięcej
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, spróbuję bardziej restrykcyjna dietę wprowadzić i może pojde do innego dermatologa bo ten obecny bierze 200 za 5 min i już 4 razy byłem u niego. Droższy niż dziwka eh...