Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest tu choć jedna osoba której rzeczywiście udało się pokonać przedwczesną ejakulację i chciałaby się podzielić jak to zrobiła? Czytając internet mam wrażenie to jest cecha osobnicza i poza braniem narkotyków tak na 100% nie pomaga kompletnie nic.
#seks #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6224f9764ad8e23fb51f5bdb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
ObitySzef: @AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem Twoja partnerka powinna cieszyć się z Twojego orgazmu, co to za głupia suka nie tresujesz jej czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak na serio, naprawdę nie ma żadnego źdźbła prawdy w tym gdy powiem, że dochodź po prostu gdy czujesz na to chęć? Tak aby w Twojej głowie była tylko radość z tego seksu, a nie jakieś zamartwianie się? Serio, ta
Wsad : Bardzo długi temat. Ale z normalnego problemu da się wyjść. Ćwiczenia. Kondycja pewność siebie. W seksie większość tkwi w głowie. Chyba że wtrysk na widok cyckow to nie pomogę... Ja u szczytu formy mogłem 45 pracować jak tłok w cylindrze. Ale to wymaga pracy więc po ślubie wróciłem do 3 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua