Wpis z mikrobloga

@Kempes: To prawda. Rosjanie zwiazani ze środowiskami antyputinowskimi a przebywajacy w PL już w poczatkach włądzy PiS mówili, że widzą podobieństwa do wczesnego etapu rzadów Putina.
Dodałbym jeszcze, że w Rosji obsadzono swoimi ludźmi wszystkie instytucje oraz finalnie przejęto wszystkie wieksze media, a małym niezależnym zabroniono zamieszczać reklamy.
Efekt jest taki, że co Putin nie zrobi ma około 60% żelaznego elektoratu. U nas były jeszcze media niekontorlowane przez władzę i
  • Odpowiedz
@su1ik: Tak patrząc na wydarzenia ostatnich dwóch miesięcy, to naprawdę jestem przekonany, że Duda zerwał się ze smyczy, dostrzegając szaleństwo krótkiego posrańca.
Co więcej, jestem pewien, że rajdy "dyplomatyczne" Morawieckiego nie były z koboldem uzgodnione, oni nagle zrobili zwrot niezależnie od tego, co karzeł chrzanił. Jest to oczywiście pokazówka, zresztą polityka niemieckiego rządu zmieniła się nie pod wpływem zabiegów patologicznego kłamcy, który na Zachodzie jest przecież totalnie skompromitowany, lecz pod
  • Odpowiedz
@SaraSabra33: zielona d--a cicho XD pisuarek wiem, że to ty. Odpowiedz tylko skąd niszowa gazetka powiązana z pisem miała zdjęcie osobistego fotografa Putina ze Smoleńska? O Macierewiczów i Gaplińskich nawet nie pytam XD białoruska granicą była wykorzystywana jako szlak przemytniczy od 2 lat po wybudowaniu muru przez litwinów, nagle się zorientowali? Otóż nie, chcieli mieć temat odciagajaxy od polskiego wału i zmierzania w kierunku polexitu. Przecież to wiesz, a jeśli
  • Odpowiedz
@Mr_Hand_of_Fate: otóż to, Duda zerwał się po tym jak wojska usa pomogły naszym w ewakuacji z Afganistanu, przez rozmontowany przez Macierewicza wywiad byłaby r--ź na polskich żołnierzach (obudzili się jak talibowie otoczyli miasto). Jako zwierzchnik wojska polskiego odpowiadałby za tę tragedię. Chyba wtedy ktoś mu wytłumaczył co jest tak naprawdę grane
  • Odpowiedz