Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem świetne Happy Valley i nie ma to jak się dowiedzieć, że 8 letni serial dostanie finałowy sezon w tym albo przyszłym roku xD Ktoś coś ma do polecenia w tych klimatach? Dużo już obejrzałem, ale może coś mnie ominęło, UK chyba robi właśnie dużo takich kryminało dramatów, które nie są jakoś mega popularne.
#seriale #happyvalley #netflix
  • 13
@guardado: a to normalny kryminal? bo cos czytalem, ze tam nagle jakas magia i nie wiem czy mam ochote na cos dziwnego. @toodrunktofuck: line of duty musze w koncu zaczac, fajnie tak znalezc dobry serial ktory juz ma wiele sezonow i jest co ogladac :D
@guardado: chyba kiedys zaczalem 1 odcinek, ze niby dziecko magicznie zniknelo z wielkiego klifu czy cos, ale no tez widzialem wiele razy, ze ludzie polecaja, takze trzeba sprawdzic
@camos: właśnie jestem na drugim odcinku drugiego sezonu i dzięki za polecenie bo wcześniej o nim nie słyszałem. Fajny klimat, postacie, do tego całość zamknięta w kilku odcinkach. Ale z drugiej strony chciało by się dowiedzieć czegoś więcej o postaciach pobocznych. Póki co 7/10, i ideogladsc dalej bo wciąga:)