Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z tym samsung wearable i samsung health?

Posiadam telefon samsung galaxy s9 i mam zamiar kupic zegarek również od samsunga.
Z tego co czytałem to aplikacja do zegarków nosi nazwę samsung wearable, a do telefonów health.
Z tego co napotkałem sie w internecie, to health tez jest do zegarków.

To jak to w koncu jest? Mam używać dwóch aplikacji na raz i połączyć sie z dwiema aplikacjami z zegarkiem? Która aplikacja jest ważniejsza, no nie wiem?

#samsung #galaxyfit #galaxyfit2 #smartwatch #zdrowie #sport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62249a2f4ad8e23fb51f567d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak to jest z tym samsung wearable ...

źródło: comment_1646568632L4xoYgx7JcbTMjHAC0raUE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Samsung Wearable jest ogolnie do obslugi urządzeń ... wearable Samsunga. Sluchawki, zegarki, opaski itp. ustawienia, aktualizacje itp.

Samsung Health monitoruje funkcje zdrowotne, treningi itp na tych urządzeniach.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja używam S9 + Gear S3. Generalnie Samsung Wearble to oprogramowanie w telefonie do zarządzania zegarkiem. Masz tam podstawowe aplikacje, ale jak chcesz w zegarku zainstalować coś nowego z Samsung Store (to się chyba tak nazywa, nie pamiętam) to robisz to przez telefon. Przykładowo instalujesz na zegarku Samsung Health. Zegarek synchronizuje to telefonu, tzn jeśli pójdziesz biegać z samym zegarkiem to po powrocie będziesz widział to w telefonie (ale jak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w Samsung Health wybierasz czy ma Ci pokazywać kroki tylko z zegarka, tylko z telefonu czy z obu urządzeń.

Jak pójdziesz pobiegać z samym zegarkiem, to gdy wrócisz do domu i zegarek połączy się z telefonem - dane z Samsung Health z zegarka zostaną zsynchronizowane z Samsung Health na telefonie i wszystko będzie policzone.
  • Odpowiedz