Wpis z mikrobloga

nie bierz narkotyków bo cię zmiecie z planszy...

Dodaje tutaj post wstawiony dość dawno temu, w którym pokazuje jak rozmawia się z wrakiem człowieka którego pochonely narkotyki:
https://www.wykop.pl/wpis/49161933/dodaje-dialog-z-moja-siostra-sprzed-3-lat-ktora-my/

Wczoraj moja siostra zmarła we śnie, już się nie obudziła. Przedawkowała alkohol i pewnie jeszcze coś.

Sam jeszcze przetrawiam ta wiadomość, nie mogłem jej pomóc, ona sobie również nie, a wiele osób próbowało jak mogło.

W chwili gdy bierzesz substancje do siebie, zaczynają one rządzić nad Tobą. Nie próbuj bo też możesz tak skończyć

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #opiowraki
  • 16
  • Odpowiedz
#!$%@? strasznie mi przykro, serio ale każdy wybiera sam jak chce przeżyć swoje życie. Całkiem możliwe, ze kilka osób z mojego otoczenia tak właśnie skończy i tez całkiem mozliwe, ze ja tez
  • Odpowiedz
@Wogybogy: @hobo999: w pewnym sensie się zgodzę. Myślę że najbardziej by chciała żeby się wszystko zmieniło i zresetowalo q ona nie miała problemu z narko.
Jednak w jej obecnym stanie ona wiedziała że życie jest za ciężkie dla niej przez to i nie radzi sobie, więc dla niej to pewnie myśl że może umrzeć spokojnie we snia była dość kusząca. Niestety stało sie
  • Odpowiedz
@gosciu82: zmieść mogą owszem. Z planszy albo na lepszą planszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale do tego trzeba używać z głową, rozsądnie, najlepiej pod okiem psychoterapeuty i samemu ciężko pracować nad sobą, edukować się.

Ale wiadomo że łatwiej jest uciekać w twarde dragi, uciekać przed samym sobą, stawiać kolejne mury, a prawda jest taka że ile byś nie uciekał to i tak trafisz na siebie. Tylko
  • Odpowiedz