Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że Morawiecki miał racje na tych taśmach. Wojna zmienia optykę o 180 stopni, teraz co się nie powie o inflacji, o stopach procentowych, o tym że możemy mieć ekonomiczny armagedon, to ci jakiś pacan wyskoczy i powie, no ale wojna i koniec tematu. Paliwo zmierzające do 7 zł, NO ALE WOLISZ MIEC TU WOJNĘ, DO CENY PALIWA MOZNA SIE PRZYZWYCZAIĆ. INFLACJA 15%? CHCESZ MIEC WOJNE RUSKA ONUCO? MOZNA SIE PRZYZWYCZAIC.

Piekne czasy sie zapowiadaja xD. ALE W KONCU NIE CHCE MIEC TU RAKIET, WIEC ZĘBY W TYNK I MOŻNA SIE PRZYZWYCZAIĆ.
#ukraina
niezdiagnozowany - Najlepsze jest to, że Morawiecki miał racje na tych taśmach. Wojna...

źródło: comment_16465665160EeEOJum2sGKVZ3Rjmm6tV.jpg

Pobierz
  • 45
@tos-1_buratino: @dobrowolskii: moze zaczac odrzucac emocje na bok i myslec? Patrzec w przyszlosc? Zastanawiac sie jakie mogą byc skutki?

@nieprawdopodobnainterwencja: Gadalem z moimi znajomymi i moimi rodzicami, tylko oni zwykle maja podobne zdanie tak jak ja (no moze oprocz ojca), a Morawiecki zaczyna juz o bombelkowym dla Ukraincow to znaczy, ze nastroje w spoleczesntwie sa niec inne. zreszta patrzecie koledzy na wypowiedz @stinger_: no po prostu rece opadaja.
@timeofthe: a najgorsze jest to, że ci Ukraińcy zostana bez pomocy, jak z pizzami dla medyków to jeszcze pół biedy, ale tu moze sie zrobic spory kryzys. Przeciez ci Ukraińcy beda musieli cos jesc z czegos sie utrzymac. Pozatykaja sie sądy z pozwami o eksmisje, plus beda narodowosciowe niesnaski + moga sie zaczac jakies przestepstwa, bo beda musieli cos jesc i z czegos zyc, obysmy mieli szczescie i jak sie znudza
@niezdiagnozowany: no to czekaj, teraz rząd idiotyczny, a 6-7 lat temu cały pl internet kwiczał, że żadnych uchodźców, bo nas zislamizują. To nie jest personalnie do ciebie, ale widzisz, jak to wygląda z perspektywy czasu. Ucięcie socjali - jestem za, stópki na realne poziomy - zaboli, ale też jestem za.