Wpis z mikrobloga

@LaFleur: Się nie śmiej, w "kafejce" typ mi płacił za zabijanie konkretnych gości na shardzie -a to było łatwe do zweryfikowania na SoA czy dalszych tego klonach
  • Odpowiedz
@oner: masakra ta gra była, zupełnie inne doznanie niż obecne mmo. Pamiętam jak wydawałem dużo złota na czarne, czy białe robe, choć to w gruncie rzeczy nie miało żadnego sensu. Albo sobie po prostu ciąłem drewno i ładowałem na ridgebacka, a potem stałem pod bankiem i krzyczałem "wts"
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: Właśnie dlatego to dla mnie są i będą piękne czasy. Zwłaszcza na polskich, takich zamkniętych shardach (nie mylić z "klimatycznymi", których nie lubiłem). Jak to było zajebiście, jak się wojny zaczynało na IRC, później w grze + mechanika. I tak lubiłem sobie stać z bandą średnio-kumających graczy vs "redzi" przed miastem (zazwyczaj lepsi gracze, ale ja wolałem zostać ze słabszymi). I jaka radocha jak ich rozgoniłem + np. zabiłem
  • Odpowiedz
Szanowni Wędrowcy!

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was do wkroczenia w progi świata UO Moongate: Perilous - polskiego, darmowego serwera gry Ultima Online, wspaniałej sieciówki - jednej z prekursorek gatunku MMORPG. Pozycji, która potrafiła zjednać sobie miliony wiernych fanów na całym świecie.

Serwer Moongate (http://www.ultimaonline.pl ) - który w swojej pierwszej odsłonie powstał na przełomie 2000/2001 roku - uznawany jest do chwili obecnej za shard, który w historii polskiej społeczności UO - cieszył się największym zainteresowaniem graczy. Jego pierwotne założenia - zbudowanie wirtualnego świata o zasadach oddających jak najbardziej realia serwerów oficjalnych - zdobyły sobie dużą rzeszę fanów, którzy przeżywali na pierwszym Moongate, przez szereg lat, wspaniałe przygody. Żaden późniejszy polski shard nie zgromadził tak dużej społeczności - której członkowie, mimo upływu lat, do chwili obecnej wracają z sentymentem do tamtych czasów.
  • Odpowiedz
@oner: Witam,

Poszukuje ludzi do gry w Legends of Aria.Jest to nowy tytuł na scenie MMO. Twórcami gry są założyciele Ultimy Online kultowego MMO w który przegrałem ładnych parę lat.

Obecnie gram na serwerze Legends of Ultima na który serdecznie
  • Odpowiedz