Wpis z mikrobloga

Jakby komuś było szkoda rosjan, że sankcje ich dotykają to polecam poczytanie komentarzy w rosyjskim internecie.
"Jestem za inwazja bo ukraińscy uchodźcy robią bydło w Mołdawi lub jestem za inwazją bo zachodnie firmy zamykają moskiweskie oddziały"? Like WTF? Gdzie tu skutek a gdzie przyczyna?
z tłumacza, z pikabu ru

#rosja #ukraina #wojna
Pobierz
źródło: comment_1646543986LyHXEM3Ts0GeOPADD69vGZ.jpg
  • 15
@widmo82: Może i by dali radę się przyzwyczaić, gdyby nie to, że już powąchali zachodnich luksusów i teraz im będzie tego brakować.
@lecho182: pamiętajcie, że jak na wykopie są rosyjskie trolle (oczywiście nie każdy tak nazywany nim jest, ale jednak trochę ich tu się gromadzi) to w runecie będzie ich pewnie 10 krotnie więcej.
@ivan777: Bo ruscy to są normalni ludzie do momentu gdy nie zaczną wygłaszać swoich poglądów/do momentu zejścia rozmowy na temat wielkiej wojny ojczyźnianej. Z tym, że im dalej na wschód tym większa dzicz
@ivan777: Bo ruscy to są normalni ludzie do momentu gdy nie zaczną wygłaszać swoich poglądów/do momentu zejścia rozmowy na temat wielkiej wojny ojczyźnianej. Z tym, że im dalej na wschód tym większa dzicz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lecho182: dlatego mi na początku było szkoda ich, że niby propaganda, że nic nie wiedzą, ale oni wszystko doskonale wiedzą, co pokazuje akcja ze sklepami Ikea, im jeśli nawet pokażesz jak na dłoni co jest nie tak, to oni powiedzą że to ty jesteś jebniety, a Władimir to najmądrzejszy na świecie jest i #!$%@?