Wpis z mikrobloga

Gdy gram w HoN (coś jak DoTa i LoL, tylko więcej ruskich) to na początku każdej gry piszę "team which will win are Ukrainians, loosers are russians", a po każdej grze piszę "Ukrainians won, moscow is lost". Sam mam przybitą flagę Izraela, by #!$%@?ć ich jeszcze bardziej. Tym sposobem UA zawsze wygrywa. Czasami się #!$%@?ą i jadę wtedy do nich danymi jak wymierają demograficznie + różne punche. Nie każdy bohater nosi pelerynę. Na screenie nie pyskowałem, nie widziałem, że odpisują, bo pisałem post, o dodanou screena pomyślałem na długo po napisaniu wpisu na mirko.
#gry #lol #leagueoflegends #dota2 #ukraina #rosja #wojna #hon #moba #izrael
Doomed - Gdy gram w HoN (coś jak DoTa i LoL, tylko więcej ruskich) to na początku każ...

źródło: comment_1646523862lk4Hswbhc1DT5a8e3UmV6R.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: wątpię, aby to zmieniało definicję. Jesli wbiegnę do płonącego i walącego się budynku, uratuję dwójkę dzieci i chomika, a przed kamerą wspomnę, że rzeczywiście jestem bohaterem, to nim nie będę?
Mój czyn jest tylko odrobinę mniej heroiczny, nie możesz mi tego odbierać.
  • Odpowiedz
@Doomed: Gralem od poczatku, jeszcze jak musialem ja kupic. Od dawna juz nie, ale piekana to byla gra, nie zapomnę jej nigdy :) moonmeandera pamietasz?;p
  • Odpowiedz
@blaszkia: właśnie nie wiem, ziomek ma kilka teorii bo tez w to grał od początku. Gdy inne były f2p HoN kosztował chyba z 50$ czy jakoś tak. Gracze różnych Moba twierdzą, że sam w sobie jest #!$%@? technicznie. Ziomek podaje HoN jako przykład jak można przegrac mając teoretycznie lepszą grę
  • Odpowiedz
@blaszkia: Niby tak, ale same małe aktualizacje, pożądnej od dawna nie było. Kiedyś dostawałeś odrobinę golda na start i co aktualizację, mogłeś za niego kupować niektóre skiny których nie kupisz za silver lub #!$%@?ć w Plinko (taki jednoręki bandyta, do wygrania rzadkie skórki lub trochę golda). Od ponad roku jedyna opcja to kupić. Gracze ciągle są, forum działa, gra żyje - ale juz niedługo.
Doomed - @blaszkia: Niby tak, ale same małe aktualizacje, pożądnej od dawna nie było....

źródło: comment_1646530635hsfa08o3dDmayDsFYnxW6U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Doomed: Nie grałem w to ale i tak mi jakoś szkoda. Mam sentyment do niszowych gier od gimnazjum jak internet dopiero się pojawiał i graliśmy w jakiś przeglądarkowy rpg. Myśleliśmy że to ogromna gra i cały świat w nią gra a okazało się że z kolegami stanowiliśmy 10% serwera xD Tyle tam godzin spędziliśmy aż jakiś chłop z prywatnego maila napisał że zamyka serwer. Toć nam się świat skończył xD
  • Odpowiedz