Wpis z mikrobloga

@Aqwart: nie licz na tą prędkość w Netii. ja mam 20Mb/s w teorii a w praktyce około 12Mb/s. Więcej nie zanotowałem. Jak mnie podłączali do neta to skończył im się switch, zajrzałem do skrzynki jak go wymieniali na większego - edimaxa za 30zl i już wiedziałem jakie będą tego efekty. nie polecam
  • Odpowiedz
@Aqwart: ja generalnie netii nie polecam bo to oszukiści, ale te akcje które z nimi miałem podejrzewam, że miałbym z każdym innym większym providerem - jak masz możliwość to bierz jakąś osiedlówkę

co do umowy: jak mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu to poczytaj czy możesz zrezygnować z umowy w przypadku utraty prawa do lokalu, potrafią przy tym niezłą karę #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Aqwart: Ja mam i nie narzekam, śmiga ładnie. Tylko router trzeba z marszu wymienić na własny, bo gówniany dają, jak wszędzie ;]

Tylko mi po światłowodach leci, a nie po telefonicznym, nie wiem czy rozróżniają takie coś, czy nie.

Tylko przygotuj się, że będziesz musiał walczyć, żeby podpisać z nimi umowę i doczekać się na montera.
  • Odpowiedz
@miszczu_blady:

ja generalnie netii nie polecam bo to oszukiści, ale te akcje które z nimi miałem podejrzewam, że miałbym z każdym innym większym providerem - jak masz możliwość to bierz jakąś osiedlówkę


Ja obecnie kończę się męczyć z multimedią, a sprawa zresztą i tak pewnie skończy się w sądzie, więc serio, wszystko lepsze od nich ;) A jedyna osiedlówka w okolicy to jakieś 4mb za 60zł, więc dziękuję bardzo.

co do
  • Odpowiedz
@Aqwart: Ja mam Multimedię. Umowę podpisałem prawie dwa miesiące temu. Wszystko działa a do tej pory nie chcieli żadnych pieniędzy. Lubię ich.
  • Odpowiedz
Zrezygnować nie, ale mogę przenieść pod inny adres.


@Aqwart: No ja właśnie byłem w takiej sytuacji, że chciałem przenieść. Umowa była w dialogu, a łącze chciałem przenieść na lokalizacje gdzie była tylko netia. Stwierdzili, że nie ma możliwości technicznej przeniesienia tego łącza i że mogę bez naliczenia kary rozwiązać umowę, po czym karę naliczyli. Dzisiaj jak chcę podpisać nową umowę z netią to nie mogę bo jestem ich dłużnikiem (niezapłacona faktura
  • Odpowiedz
@memlostX: a powinienem był?

@miszczu_blady: w tej chwili jestem w trochę podobnej sytuacji z obecnym - jeszcze - operatorem, dlatego zmieniam na netię. Dzisiaj nieco więcej czasu mam, to wczytam się w to co podpisałem, jeszcze mam chyba ze ~3 dni na odstąpienie od niej.
  • Odpowiedz