Wpis z mikrobloga

Możesz tak twierdzić, ale zwróć uwagę ile osób ją poparło.


@Kryspin013: i co z tego? Dalej ze znanych lewicowców jest to tylko ona.

Jak natomiast prześledzisz sobie w necie opinie o tym czy obowiązkowa służba wojskowa (w domyśle dla mężczyzn) powinna wrócić to za tym lobbują głównie grażyny i janusze co "młodzieży się w dupie poprzewracało" oraz konserwatywki i częściowo odklejone julki z twittera.


No tak, za to lewica i inne
  • Odpowiedz
i co z tego? Dalej ze znanych lewicowców jest to tylko ona.


@skitarii: a podaj przykład odwrotny.

No tak, za to lewica i inne Julki nie mają już żadnego problemu z tym, że one będą mogły uciekać, a faceci będą musieli zostać i ginąć, choć rzekomo walczą o równouprawnienie.


@skitarii: I co z tego? Pokaż kogoś ze znanych lewicowców kto tak uważa.

I dlatego cała lewica głośno mu się sprzeciwia,
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Ale gdzie ona się w tym wpisie odnosi do zakazu opuszczania Ukrainy przez mężczyzn? Przecież ten wpis dotyczył sondażu na temat przywrócenia zsw dla mężczyzn, i według niego to kobiety popierają przywrócenie obowiązkowej służby wojskowej dla mężczyzn
  • Odpowiedz
Ale gdzie ona się w tym wpisie odnosi do zakazu opuszczania Ukrainy przez mężczyzn?


@Fidel1: Yyy, nigdzie? Bo ten wpis powstał przed otwartą inwazją na Ukrainę? Więc nie był nagle "przypadkiem" robiony pod publiczkę po ogłoszeniu zakazu wyjazdu z terenu Ukrainy?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Więc w jaki sposób jej wpis odnosi się do stwierdzenia "że lewicowcy przejmują się paroma setkami tranzystorów, a mają wywalone na kilkanaście milionów mężczyzn, których obowiązuje to samo prawo i im też nie wolno wyjeżdżać."?

Więc nie był nagle "przypadkiem" robiony pod publiczkę po ogłoszeniu zakazu wyjazdu z terenu Ukrainy?

Był robiony pod publiczkę, powstał po sondażu dotyczącym przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej dla mężczyzn.
  • Odpowiedz
a podaj przykład odwrotny.


@Kryspin013: odwrotnym przykładem do mówienia o tym, jest brak mówienia i większość lewicowców zachowuje się właśnie odwrotnie, czyli milczy na ten temat.

I co z tego? Pokaż kogoś ze znanych lewicowców kto tak uważa.


No większość, skoro większość milczy na ten temat.

Czekaj, w czym jest problem? Podałem ci przykład, że bardzo znana osoba ze środowiska lewicowego się temu publicznie sprzeciwia i walczy o twoje prawa a
  • Odpowiedz
Więc w jaki sposób jej wpis odnosi się do stwierdzenia "że lewicowcy przejmują się paroma setkami tranzystorów, a mają wywalone na kilkanaście milionów mężczyzn, których obowiązuje to samo prawo i im też nie wolno wyjeżdżać."?


@Fidel1: Że ta okropna lewaczka napisałą nie o lokalnej sytuacji w Polsce a ogólnie o tym, że zmuszanie mężczyzn do obowiążkowej służby to łamanie podstawowych praw człowieka.

Był robiony pod publiczkę, powstał po sondażu dotyczącym przywrócenia
  • Odpowiedz
@skitarii: Ja tego nie ogarniam akurat. Są chłopy słabe, małe, co nawet karabinu nie podniosą dobrze. Są baby, co mają łapę jak taran i 185 cm wzrostu. Ja znam kilka takich, bo grywałem w kosza. Nie rozumiem dlaczego nikogo nie obchodzą warunki fizyczne, tylko sama płeć. To jest seksizm i nie dajmy sobie wmówić, że nie. Ojciec z dzieckiem nie ucieknie, bo mężczyzna. A baba herszt moze bezpiecznie wyjechać.
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

Że ta okropna lewaczka napisałą nie o lokalnej sytuacji w Polsce a ogólnie o tym, że zmuszanie mężczyzn do obowiążkowej służby to łamanie podstawowych praw człowieka.

Czad.

J. w. zwróć uwagę, że Staśko ogólnie określa przumusową służbę jako łamanie praw człowieka. Nigdzie nie odnosi się do sondażu w Polsce nawet jeśli ten był katalizatorem do powstania tego wpisu.

To czemu ten wpis zrobiła dopiero po ostaniem sondażu? Czemu nie zrobiła
  • Odpowiedz
Tego nie wiesz, w wynikach z badania nie pokazano rozkładu ze względu na wiek.


@Fidel1: Nie wiem, to moja obserwacja a więc i opinia. Widzę sporo komentarzy grażyn i januszów w internecie.

Może warto też te dane tu zapostować?

43,8 proc. respondentów odpowiedziało twierdząco. Przeciwnego zdania było 52,5 proc. - wynika z sondażu IBRiS na zlecenie Radia Zet.

Jak wynika z badania, 49 proc. badanych kobiet jest za przywróceniem obowiązkowej służby
Kryspin013 - > Tego nie wiesz, w wynikach z badania nie pokazano rozkładu ze względu ...

źródło: comment_1646514418MHxIazmOO66S2qv9GiaheE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie wiem, to moja obserwacja a więc i opinia. Widzę sporo komentarzy grażyn i januszów w internecie.


@Kryspin013: Więc tak długo jak nie będziesz miał potwierdzenia, takie stwierdzenie jest nic nie warte.

Może warto też te dane tu zapostować?

Po co?

A kiedy miała zrobić?

Dostałeś przykład kiedy mogła to zrobić.

Temat stał się wtedy gorący ze względu na nieciekawą sytuację na Ukrainie

Nie, temat nie miał nic wspólnego z sytuacją
  • Odpowiedz
Po co?


@Fidel1: Bo byłem zdziwiony, że aż ~40% mężczyzn było za obowiązkową służbą.

Nie, temat nie miał nic wspólnego z sytuacją na Ukrainie. Sondaże na ten temat były robione już wcześniej, z podobnym efektem.


@Fidel1: Sens miałoby to co piszesz gdyby były robione co roku w podobnym okresie. Zobacz sobie kiedy były robione poprzednie sondaże i w pobliżu jakich wydarzeń np kiedy był robiony poprzedni sondaż.

Nie, takie stwierdzenie
  • Odpowiedz
@Kryspin013:

Sens miałoby to co piszesz gdyby były robione co roku w podobnym okresie. Zobacz sobie kiedy były robione poprzednie sondaże i w pobliżu jakich wydarzeń np kiedy był robiony poprzedni sondaż.

Poprzedni był robiony w 2020 przy okazji rocznicy bitwy warszawskiej, a jeszcze wcześniejszy w styczniu 2018 (co takiego się wtedy wydarzyło?).

Nie jest bez sensu bo nie masz dowodów. To twoje przypuszczenie.

Jest bez sensu, nie była wstanie stwierdzić
  • Odpowiedz