Wpis z mikrobloga

Zacząłem trochę grać w Horizon Forbidden West i się trochę zawiodłem. Gra wygląda ładnie ale: w trybie jakości przy ruchu jest jedno wielkie rozmycie i nie da się tak grać, natomiast w trybie wydajności płynność jest w porządku, grafika też, ale obiekty jak trawa i inne gęste, migotają podczas ruchu jak śnieżenie telewizora. A trawy jest dużo. Gram na PS5. Z swoją złego gram na trybie wydajności bo 30 klatek w tej grze na Oledzie jest niegrywalne.

Jakie wy macie co do tego spostrzeżenia? Na jakim trybie/konsoli gracie?

#playstation #ps4 #ps5 #gry
  • 17
@zjadlbym_kebaba: w ustawieniach gry? W jakim trybie by to miało pomóc? Podejrzewam że przy trybie jakości tak? W ogóle jak grałem w jedynkę na PS4 to też było 30 klatek i pamiętam że tak nie było źle. No chyba że się już przyzwyczaiłem do 60.
@QUANTUM-DICK: OLED, gram w trybie wydajnosci, chyba ze pojawiaja sie dluzsze cutscenki w misjach glownych, to zmieniam na ten czas na tryb jakosci, bo rozdzielczosc wtedy mocno leci na leb i to widac, szczegolnie jak sie duzo dzieje i pojawia sie sporo NPC na ekranie. 30 fps w cutscenkach jest okej, natomiast podczas gameplayu zdecydowanie nie