Wpis z mikrobloga

@storyfag: Czyli jaką? Typowy wyborca konfederacji to typ buntownika, niecierpiący establishmentu (dlatego największą popularnością cieszy się wśród młodzieży bo to w młodym wieku najczęściej się kontestuje powszechnie przyjęte normy). Jest to wręcz przeciwieństwo ruskiej mentalności, której esencją jest posłuszność wobec władzy.
@rzymski_ntp

typie, wciąż mylisz bunt z rozkapryszonym bachorem tarzającym się po podlodze, bo mama kazała czapkę założyć.


To też jest bunt. Polecam słownik języka polskiego.

argumenty do antyszczepionkowców nie docierają, więc musisz się zadowolić


Nie jestem antyszczepionkowcem. Założę się, że szczepiłem się więcej razy od ciebie. Masz chociaż wyrobioną międzynarodową książeczkę szczepień?
@rzymski_ntp: Oczywiście, bunt bardzo często bywa irracjonalny. Nigdzie nie stwierdziłem, że bunt ma jakąś pozytywną konotację, a określenie kogoś mianem buntownika jest pochlebstwem. W przypadku młodych (a więc ogromnej części elektoratu Korwina) często jest to głupi bunt dla samego buntu. Co nie zmienia faktu, że jest to przeciwieństwo mentalności wystraszonego i usłużnego Rosjanina.
@stdmat: przeczytalem niestety. Mylisz antysystemowosc z antynaukowoscia. Prawica to z definicji brak bunt przeciw systemowi i usluznosc wladzy. Chyba ze mi powiesz ze w rewolucji francuskiej prawactwo to byli antysystemowcy. Dales sie zrobic Korwinowi w kuca.