Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jeśli uda się zwiększyć limit obcokrajowców w przyszłym sezonie, może nas czekać najsilniejsza Plusliga od lat, gdzie nawet niewielkim kosztem biedniejsze kluby będą się mogły uzbroić. Do wyjęcia z Superligi będą:
Bednorz
Sokołow
Christenson
Luburic
Ivovic
Camejo
Krsmanovic
Brizard
... i wielu innych, o których zapomniałem
#siatkowka #plusliga
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DerMirker: gdy zwiększenie limitu było możliwe bez obecnej sytuacji to bałbym się ze będzie to słabe rozwiązanie, bo kluby będą iść w jakiś tani zagraniczny szrot. Ale teraz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DerMirker: akurat Brizard i Camejo już poza superligą, ale idąc po kolei będą:
Petrovs (rozgrywający łotewski), Leo Andrić (atakujący chorwacki) - ASK
Petrić i Al Hachdadi z Biełgorodu
Jovović i Ivović z Dinamo LO - Marko miał przedłuzyć kontrakt
Kerminen i Sokołow z Dinama Moskwa - fajnie byłoby obu zobaczyć +lidze
Babkiewicz (białoruska młoda gwiazda ligi, wielki talent na ataku) i Żukowski (chorwat, ale silnie związany ze wschodem) - oczywiście Fakieł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasos: myślałem, że Paszycki dalej w Perugii. Ciekawe, jak by sobie poradził jako jedynka na ataku. Chciałbym go zobaczyć w Zaksie

Ten Babkiewicz chyba został najlepszym atakującym ostatnich MŚ juniorów, jeśli mnie pamięć nie myli?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasos: nie może. Młody ma już za sobą debiut w kadrze Białorusi. W zeszłym sezonie już zagrał kilka spotkań w lidze Europejskiej. Musiałby odpalić dwuletnią karencję jak Leon
@DerMirker nie wierze, ze sancje utrzymaja sie do tej pory, poza tym ruskie i tak wyciagna miliard rubli na takich zawodnikow, a nawet u rodzimych siatkarek widzimy, ze nie wszystkim przeszkadza granie dla rosjan. No i pamietajcie jakie beda konsekwencje zwiekszenia limitu...