Wpis z mikrobloga

Kolejny update z szukaniem odpowiedzi na pytanie z 29 stycznia, czyli: A co jeśli to jednak bessa?
post z 29 stycznia
Tutaj kontynuacja z 1 marca

Tym razem WIG20 w cenach zamknięcia w interwale dziennym.
Trend od covidowego dołka jest złamany na skali liniowej, a w skali logarytmicznej (wykres w komentarzu) jest jeszcze gorzej, bo było wyłamanie, podejście pod złamany trend i kontynuacja.
Teoretycznie, jeśli obecny ruch w dół jest kontynuacją ruchu poprzedzającego, to celem jest 1645.

Niedźwiedzie kreski będę wrzucał na tag #bessa Zobaczymy jak daleko to wszystko zajdzie. Mam nadzieję, że publikacje na tagu zamknie odpał w górę po śmierci putlera. Byłoby oczywiście fantastycznie, gdyby założenie tego tagu okazało się punktem zwrotnym.
#gielda #inwestycje #smiesznekreski #bessa
DJ007 - Kolejny update z szukaniem odpowiedzi na pytanie z 29 stycznia, czyli: A co j...

źródło: comment_1646474636vwqluafyY9TnyY3IdjVkFu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 4
@DJ007 jakoś w listopadzie chyba wig20 przebił średnie kroczące 50 100 i 200. Ich naruszenie albo przebicie zawsze zwiastowało powolne odwrócenie trendu. Ogólnie wig20 zachowuje się znacznie słabiej od swig80. Dominacja banków w wig20 to miecz obosieczny dla tego indeksu
  • Odpowiedz
@Tytyka: Banki to absolutna masakra i jeszcze mają dużo miejsca do spadku. Co do maluchów obecnie bardzo liczę na Stalprodukt, a spoza indeksu Drozapol.
  • Odpowiedz
@DJ007: Analiza techniczna jest spoko do złapania lokalnej górki/dołka. W inwestowaniu długoterminowym liczą się fundamenty, ale to każdy wie. Ja nie należę do daytraderów, bo często to hazard. Plus za opracowanko
  • Odpowiedz
@DJ007: miałem stalprodukt i cognor, jako że ta pierwsza zachowywała się gorzej to postanowiłęm sprzedać i dokupić cognora, szkoda, że nie udało mi się tego zrobić przy 3.7zł, ale no duże nadzieje mam w branzy stalowej
  • Odpowiedz