Wpis z mikrobloga

Niestety chyba nie mamy co liczyć na zwykłych Rosjan.

Napisałem do czterech koleżanek z Rosji.
Pierwsza powiedziała, że nie jest "political observer" i na moje pytanie jaką ma opinię o morderstwach i gwałtach na cywilach zablokowała mnie.
Druga powiedziała, że nie będzie o tym ze mną rozmawiać.
Trzecia przeczytała wiadomość, ale nie odpisała.
Czwarta odpisała, że USA co trzy lata zaczyna nową wojnę i też morduje cywilów.

#ukraina #rosja #wojna
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czwarta odpisała, że USA co trzy lata zaczyna nową wojnę i też morduje cywilów.


@kryshak: Trochę w tym prawdy, niestety jest.

Różnica jest taka że kraje podbite przez USA zazwyczaj się rozwijają i mają prosperity, a kraje podbite przez Rosję klepią bidę.

Za komuny żartowaliśmy że fajnie by było gdyby nas USA "napadło".
  • Odpowiedz
@kryshak: podejdź ich następnym razem psychologicznie bo system będą popierać jak nasze mochery pis - do samego końca co by się nie działo. Zapytaj co się u nich w kraju dzieje? dlaczego są takie kolejki przy bankomatach? dlaczego firmy się wycofują z ich kraju? dlaczego latać nie mogą? może zaczną myśleć
  • Odpowiedz
@kryshak: Babka w UK przy uniwersytecie która uczy rosyjskiego - ok 45 letnia Ruska - ma normalnie portrety z Putinem i nie jest w stanie podczas lekcji wytrzymać bez wzmianek o nim ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryshak: Wykopki odkrywają, że ludzie chwalą swoje i nie są jak Polacy, którzy gdzie się tylko da wiecznie #!$%@?ą swój kraj xD
  • Odpowiedz
@kryshak: Odpowiedzialem na instastory Rosjance odnosnie jakiego smiesznego filmiku jak to Rosja jest atakowana przez NATO. Napisalem, ze Rosja zaatakowala niewinna Ukraine, rosyjscy zolnierze morduja cywili i bombarduja szpitale. Odpowiedziala mi zebym sie #!$%@? i ZACZAL SPRAWDZAC WIADOMOSCI NIE TYLKO W POLSCE, PONIEWAZ NATO MA PROPAGANDE.
  • Odpowiedz
@kryshak: a jak ty masz liczyc na kogokolwiek kogo w tych czasach za to co piszesz #!$%@? z roboty XD

a ty pojechales na bialorus odbijac z wiezien protestantow? wiesz ze ci ludzie pewnie dalej tam siedza albo sa zabici? no i ch z tym zrobisz, co jedynie sie mozesz zbulwersowac

a ty chcesz z ruskimi ktorzy nawet wizy nie dostana jakby chcieli uciec z tego ich kolchozu rozmawiac? o
  • Odpowiedz