Wpis z mikrobloga

Zamówiłem dziś tego lapka w wersji z 8gb ram i z ryzenem 3 5300u - https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-3-15alc6-82ku018cpb-9605027/?utm_source=afiliacja_opt&utm_medium=Optimise&utm_campaign=IN_Optimise_1021252&sskey=19b41262c0f642f6b2210d05e97fa7e5
Mam jedno pytanie co do tego lapka.
Warto tutaj zamienić ram z 4gb na 16? (łącznie 20gb wtedy będzie, bo 4 jest już wlutowane z tego co było napisane) Zastanawiam się jak będzie wtedy śmigał dual Channel w tym lapku.
#laptopy #laptop #ryzen #amd
  • 6
  • Odpowiedz
@frozenp: straszliwy badziew najniższej jakości, prawie co obudowa się w rękach rozpada, pomiędzy 3 a 5 jest przepaść. Ktoś tu miał poprzednią serię i mu się chyba zdążył 2 razy zepsuć, innego niezadowolonego osobiście widziałem.
  • Odpowiedz
To raczej budżetowy model, to wiadomo nie ma się co spodziewać cudów po jego wykonaniu. Jednak porównując do hpka z tej samej półki cenowej to jest dużo lepiej oceniany. Najbardziej przekonała mnie akurat cena, bo wyhaczylem za 1600 zł
  • Odpowiedz
@PaulStone:
Przesiadka z poprzedniego hpka z pentiumem na ogromny plus, wszystko śmiga płynnie, jest cichy, nie nagrzewa się. Pogrywam trochę w lola na nim i mam powyżej 100 fps na niższych ustawieniach. Tak samo w cs go po wgraniu configu podobne fpsy. Na minus na pewno jego wykonanie - tutaj najbardziej irytujące jest wginanie się klawiszy i lekkie drżenie całego lapka podczas pisania, chociaż w moim przypadku to nie problem -
  • Odpowiedz