Wpis z mikrobloga

Jak byłem mały to uczyłem się języka rosyjskiego. Bardzo mi imponowała ich kultura, balet, historia, ale od tygodnia wszystko się zmieniło. Nie mogę znieść tej ich cholernej zawiści. To przeświadczenie, że są jacyś wyjątkowi i im się należy, bo tak. Wychodzą z założenia, że skoro sami mają #!$%@?, to zrobią co w ich mocy, żeby wszyscy na około mieli równie #!$%@?. I to tyczy się całego narodu, nie tylko elit. Nie mogą się pogodzić z tym, że krajom takim jak Polska, Łotwa czy Litwa się udało uwolnić spod ich jarzma, wywalczając wolność. I teraz z nienawiścią w oczach chcą odebrać wolność wyboru innemu sąsiadowi, który też ma ich dość. Dlatego zaorać Rosję. Zaorać ekonomicznie nie tylko elity. Zaorać każdego, który myśli takimi prymitywnymi kategoriami i popiera mordowanie ludzi. Jak oglądam te sondy uliczne w Rosji to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Niech zdychają pod tym butem jak tak bardzo lubią, ale niech nie mieszają do tego innych. Kiedyś w Rosji żywa była tradycja wojny domowej, niestety od 100 lat już niepraktykowana. Bo skoro tak bardzo chcą wprowadzać denazyfikację, to niech najpierw zaczną od siebie. Ha tfu.
#ukraina #rosja #wojna
  • 3