Wpis z mikrobloga

Sytuacja przed chwilą z tramwaju. Różowa, studentka 4/10 gadała ze znajomym o wolnym miejscu w mieszkaniu ufundowanym przez starych i poszukiwaniu współlokatora. Marudziła, że zgłaszają sie do niej głównie 30+, w szczególności zaśmiała sie z przypadku, gdy zadzwoniła do niej matka szukająca mieszkania dla syna 41lvl. Ogółem wszystkie te oferty oceniła jako dziwne. Twierdziła, że na codzień źle by sie czuła w towarzystwie niebieskiego 30+, że nawet jest to obleśne. Tyle w temacie szczytu męskiej atrakcyjności na 30-35 lvl.
#przegryw #blackpill #bekazpua
  • 20
@77023: Akurat często jest tak, że laski nie chcą mieszkać z facetami, a z tymi starszymi to już kompletnie. Wydaje mi się że bardziej chodzi o to, że może być chamski podryw, lub bajzel.
Na wygląd można by to było zrzucać jakby widziały takiego kolesia, a to zazwyczaj jest ogarniane przez telefon
77023: wszystko zależy od sposobu prowadzenia się, stylu życia. 95% Polaków po 30 jest brzydka,gruba i zaniedbana. Chyba nie powiesz mi że taki Cristiano Ronaldo w wielu 36 lat źle wygląda? Lepiej niż 99,999% Polaków 20 letnich. Po prostu 3x to już taki wiek gdzie sam kształtujesz swój wygląd a nie robi tego za ciebie sam metabolizm itd


@sikalafou: usuń konto.

Podawanie przykładu Cristiano Ronaldo, który ma miliony na koncie, zrobił
@Pozytywny_gosc: podałem skrajny oczywiście, żeby pokazać, że wiek gówno ma do tego jak wyglądamy, a kasa robi robotę. Co do większości twojego posta to ogólnie się zgadzam, ale jednocześnie dodam, że każdy jest kowalem własnego losu. Ja mam siłownie w chacie, pracuję zdalnie i nie mam zamiaru tego nigdy zmieniać, więc oszczędzam kupę czasu. Pracując w domu w międzyczasie mogę sobie nastawić żarcie w piekarniku, wstawić pranie czy włączyć zmywarkę. Mam
@Pozytywny_gosc: podałem skrajny oczywiście, żeby pokazać, że wiek gówno ma do tego jak wyglądamy, a kasa robi robotę. Co do większości twojego posta to ogólnie się zgadzam, ale jednocześnie dodam, że każdy jest kowalem własnego losu. Ja mam siłownie w chacie, pracuję zdalnie i nie mam zamiaru tego nigdy zmieniać, więc oszczędzam kupę czasu. Pracując w domu w międzyczasie mogę sobie nastawić żarcie w piekarniku, wstawić pranie czy włączyć zmywarkę. Mam