Wpis z mikrobloga

Hej mam pytanie o #okulary a dokładnie chodzi o noski. Zawsze miałem noski regulowane i zastanawiam się jaką wartość dodana mają noski stałe (te nieregulowane wbudowane w mostek)?
Zastanawiam się bardzo mocno nas oprawkami #solano z nakładkami clip-on na magnes.
Pytanie czy dobrze to pasuje do oprawek z żyłką?
Może są tu jacyś użytkownicy takiego rozwiązania (mowa o nakładkach) i wypowiedzą się. Z góry dziękuję.
Dodam tagi: #warszawa #okulista #warszawa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@knight_rider: Mam okulary Solano z nakładkami. Już od kilku wymian trzymam się z dala od okularów z noskami. Pierwszy raz mam okulary z nakładkami. Na razie korzystałem tylko z tych z filtrem niebieskiego światła. Sprawdzają się. Mam 2 uwagi. Z nakładkami oprawka staje się grubsza i trzeba się przyzwyczaić i oba szkła muszą być czyste bo inaczej są duże refleksy. Co do jakości nie mam zastrzeżeń.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qcharz_w_wykopie ja raczej celowalbym w nakładki przeciwsłoneczne i żółte, gdyż szkła w chwili obecnej mam Hoya z blue control i innych szkieł niż z filtrem niebieskiego raczej nie wezmę (mogą być wiadomo innych producentów ale z filtrem, antyrefleksem, mało brudzące się, twarde itp).
Zobaczę, może wrócę do pełnych oprawek. Zależy od aprobaty różowej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz