Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s0ngo_: z tego co wiem, to mozna wzmocnic kosci powodujac mikrourazy np. Low kick kopiac piszczelem w twardy worek
Teoretycznie powinno sie wiecej komorek nadbudowywac z kazdym mikrourazem, ale nic wiecej nie wiem
Ja bym sobie darowal to. Chyba, ze pod sztuki walki, ale to juz raczej sam trening sztuk walki wystarczy
@furyknajpydyskretnychlod: no na zasadzie mikropeknięć, tak samo jak kostki rosną na rękach piszczele itd, to tak samo mogą kości na mordzie, dlaczego byś sobie darował? w sumie jak wytnę to tą mordę nie mam tragiczną, ale spróbować nawet dla eksperymentu można :p
@s0ngo_: Ty stary tak na serio? bo mam wrażenie że posty gdzie pytasz o walenie Teścia, a teraz bonesmashing to już lekka przesada z tym twoim tryhardowaniem w kwestiu looksmaxingu. Bonesmashing tylko sprawi że będziesz chodził z spuchniętym zaczerwienionym ryjem , a teść ukruci twój fajny potencjał naturalnej sylwetki w wieku zaledwie 20 lat xD mam nadzieje że tylko pytasz o te metody, a nie planujesz coś bardziej na poważnie xD
@oski990: nie no o teścia tylko pytam, zbadałem trochę temat i jednak nie bardzo mi się to podoba (oprócz gainsów oczywiście) a co do bbonesmashingu to skąd takie negatywne odczucia? na logikę to nawet powinno działać, także why not? i tak z domu nie wychodzę dopóki mi włosy nie odrosną, mam tylko siłownia homeoffice spanie jedzenie i looksmaxing jak mogę, hmm?
@s0ngo_: Wiesz co, możesz spróbować tegvo bonesmashingu tylko ja raczej nie naparzałbym się młotkiem xD ale z czego co czytałem w necie, a czytałem tego dużo, to szansa że zrobisz sobie krzywde albo wytworzysz opuchlizne i będziesz wyglądał jak spuchnięty burak którego użądliło stado szerszeni jest bardzo dużo, a efekty zazwyczaj są, ale nie takie jakie oczekujesz
@s0ngo_ robię, już od pół roku polecam, daje dobre efekty, niektórzy są zaskoczeni, jak tutaj inni ludzie w komentarzach jak to może działać, ale działa.
@rosikk1: 1.podałbyś linkacza jaki betakaroten łykasz? (chyba, że jesz tej marchewki, ale jestem na masie i nie chciałbym się #!$%@?ć warzywami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
2.ten bonesmashing robisz tylko na żuchwę/szczekę czy tam nad oczami też nawalasz? i młotkiem ? jak długo itd? 2x w tygodniu? widziałem na Twoim profilu wiadomosci do tego goscia co link wrzucilem, wiec pewnie jego metody przyjmujesz?
3.Co mogę dorzucić do