Wpis z mikrobloga

⚡️Największy producent oprogramowania dla budownictwa i inżynierii mechanicznej Autodesk wstrzymuje pracę w Rosji z powodu działań militarnych na Ukrainie.

Autodesk natychmiast zawiesza swoją działalność w Rosji i nadal całkowicie przestrzega wszystkich obowiązujących sankcji. Rozważamy także dodatkowe ograniczenia naszej działalności w tym regionie w przypadku rozszerzenia sankcji lub rozwoju sytuacji – czytamy w oświadczeniu firmy.

#swiat #europa #ukraina #rosja #bialorus #usa #wojna #gospodarka #budownictwo #inzynieria
contrast - ⚡️Największy producent oprogramowania dla budownictwa i inżynierii mechani...

źródło: comment_1646386580Jta6rqSKSGQuu5lYqRB0NO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@contrast: Przyznam, że zawsze myślałem, że Catia jest bardziej popularna. Pamiętam jak na studiach skupiłem się na Inventorze i AutoCAD, potem szukałem roboty w inżynierii świeżo po studiach - a tu ściana, prawie wszyscy chcieli Catię ;] Pochodziłem na parę rozmów tak czy inaczej, i na tej Catii zawsze mnie położyli - co najwyżej chcieli mnie na inżyniera sprzedaży, a to mnie nie bardzo interesowało...
Ach, stare, złe czasy.
  • Odpowiedz
Przyznam, że zawsze myślałem, że Catia jest bardziej popularna


@Boreas_Linvail: u mnie jak szukali drugiego konstruktora na Catię to zwątpili i kupili SolidWorksa bo ze świecą można było szukać ludzi, którzy umieją w niej pracować xD

Pracuję równolegle stareńkiej wersji Catii (2005 rok) i na najnowszym SW i wiesz co? Poza nieprzyjaznym interfejsem i brakiem nowoczesnych udogodnień to algorytmy i stabilność Catii kładą solida na
  • Odpowiedz