Wpis z mikrobloga

@Pedroso: W sumie dzięki inflacji rozkładała się już wcześniej, wojna tylko dołożyła swoje 5 groszy, ale na to nie mieliśmy wpływu. Za to mieliśmy wpływ na ograniczenie inflacji, ale mając takich asów przy władzy wyszło jak wyszło. Dalej głosujcie na pisiory to zajedziemy daleko :D
@Pedroso: To lepiej kazać im umierać pod granicą? Jestem człowiekiem, ojcem, mężem i nie jestem w stanie sobie pojąć aby zostawić kogokolwiek w potrzebie bez względu na pochodzenia, religię czy kolor skóry. Nie życzę nam takiej sytuacji żebyśmy my musieli uciekać za granicę przed wojną bo jakiś chory człowiek sobie ubzdura, że przyjdzie nas wyzwolić. Są ważniejsze w życiu rzeczy niż pieniądze, może kiedyś do tego dorośniesz i zrozumiesz co mówię.
@stjimmy: ja nie mowię o Uchodźcach, im trzeba pomóc, ale niech te #!$%@? patałachy z naszego rządu zaczną robić hałas o pieniądze z UE. Bo nas po prostu nie stać na to, kiedy inne bogatsze kraje w UE mają #!$%@? w cały temat…
@jaworr: ja nie mówię ze mają umierać pod granicą albo żeby nie ratować ale to co rząd i wy robicie {pożyteczni deb..e} robicie to doprowadzi do tego ze ceny za wszystko pójdą w górę a rząd weźmie kolejne kredyty żeby utrzymać ukrainców .
Plus Polacy ktorzy robią na produkcjach lub magazynie stracą prace bo taniej będzie ukrainca zatrudnić.

Czekam aż rząd wprowadź ulgi dla firm które zatrudniają ukrainców

p.s, jeśli myślisz
@Pedroso: Nie rozśmieszaj mnie pisząc, że parę darmowych przejazdów, zresztą z których nie wszyscy korzystają, tudzież krótkotrwała pomoc finansowa, czy ulokowanie ludzi w tymczasowych obiektach, co jest standardowa procedurą w przypadku sytuacji kryzysowych, wywoła jakiekolwiek odczuwalne dla obywateli polskich podwyżki.
Więcej przeznaczamy/marnotrawimy na premie dla górników, urzędasów, tworzenie kolejnych abstrakcyjnych ministerstw, czy chociażby na inne nietrafione inwestycje lub po prostu spartolone i niepotrzebne zakupy.
Zacznij od tego, zamiast się czepiać ludzi,