Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
Nie mogę już czytać tego #!$%@? wykopków żeby nato wchodziło do wojny. Szybko, szybko wchodźcie na pełnej #!$%@? i rozjebcie wspólnie z kacapami atomem tą planete zanim dotrze do was że to bez sensu, tak was widzę wykopki

#wojna #ukraina #rosja
  • 32
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tos-1_buratino: w tym co wrzuciłeś wyraznie mówią że wdrożenie takiego zakazu niesie ogromne konsekwencje i nie są w stanie tego wprowadzić, ponieważ nato jest paktem obronnym i nie może zestrzelić samolotu na terenie państwa które nie jest jego członkiem. Czytasz w ogóle to co linkujesz ?
  • Odpowiedz
@Gawol_1: moje serce napędzane słowiańską fantazją chce żeby NATO wjechało do ruskich na pełnej #!$%@? i zrobiło im z dupy jesień średniowiecza. Rozum jednak trzyma moje poglądy w ryzach w tej kwestii. Nie możemy i nie powinniśmy atakować, jesteśmy paktem obronnym.
  • Odpowiedz
@Gawol_1: wejść na pełnej oczywiście nie ale w końcu trzeba sie postawic, bo będzie sobie bral po kawałku ludzkie życia i wolne państwa
Turcja im #!$%@? samolot za naruszenie ich strefy i wielki straszny putin jedyne, co zrobil to wystapil ze strachem w oczach i zakazal wycieczek do turcji
putin jest slaby, potrafi tylko straszyc, nie decyduje samodzielnie o atomowkach, zachód tez je ma
Nie siejcie propagandowej paniki o wojnie
  • Odpowiedz