Wpis z mikrobloga

Mircy.
Moze bym i sie skusil na #ps5 ale jak juz to z vr. Tym bardziej ze widzialem ze jest skyrim na vr.

Kiedys u kumpla testowalem vr ale na ps4pro i nie mam pojecia czy to byly google sony czy okulus (nie wiem czy okulusa da sie podpiac do ps - ja totalnie niekonsolowy). I nawet mi sie podobalo. Tylko ze to nie ten sam sprzet wiec nie wiem jak bedzie na tym drugim.

No ale to nie za tani gadzet wiec wolalbym najpierw potestowac.

I teraz pytanie. Czy sony robi jakies takie "eventy" gdzie mozna przetestowac? Albo moze w jakis marketach sa akcje gdzie mozna zalozyc te google od sony i zobaczyc jak to wyglada?

Sa wogole takie "akcje", "pokazy" organizowane? Ale nie cos takiego jak sie widzialo na starych filmikach gdzie w sklepie dawali ubrac google i mialo sie "jazde kolejka gorska". Tylko takie gdzie jakas tam chwile mozna pograc.

Poki co znajomi maja popytac swoich znajomych czy ktorys nie ma to sie wbije "na kawe" :PP
  • 10
@gorzki99: żadnych wystawek vr nie widziałem, i nigdzie sony nie powiedziało ze będzie wsteczna, jest taka szansa, ja nawet daje spore szanse na to, ale chust wie co japońcom do łba strzeli, w końcu 7 lat zbierania różnych motywów na ps4 poszło się jeb.. przy okazji premiery ps5( ͡° ͜ʖ ͡°)
@P4tryxus: ok dzieki za info.
To pozostaje liczyc ze ktos sie skusil i ze ten ktos jest znajomym moich znajomych :))

W ciemno raczej nie kupie tym bardziej ze jak pisalem ja zerokonsolowy i granie na padzie mnie szybko wkurza :P
No ale jakby sie okazalo ze ten vr mnie wciagnie to i na konsole bym sie skusil :PP
@gorzki99 Oculusa do PS nie podepniesz, jak było z PS to był PSVR 1gen. Może będą jakieś miejsca do demek w sklepach przy okazji PSVR2 (chociaż ze względów higienicznych to niepewne). 1gen PSVR jest za stara aby gdziekolwiek były organizowane wystawki do testowania. Możesz poszukać opcji wypozyczenia albo jakiegoś vr-roomu który ma PSVR. Ja bym raczej nie inwestował dzisiaj w 1gen, bo ze względu na braki sprzętowe mają jakieś #!$%@? ceny typu
@greven: Za duzo informacji :PPP

Jakbym juz mial sie skusic to ps5+google vr do tego+(jak slusznie piszesz odpowiedni kontroler) Ogolnie to po prostu, jednym slowem - zestaw

Skoro nie 1gen to 2gen? A sa juz?

No ale jak napisalem - za tanie to to nie jest wiec bez testa raczej sie nie skusze tym bardziej ze pady (juz pomijajac vr) to dla mnie koszmar. WIec nawet bym se komfortowo w nowego
@gorzki99: w ciemno jest ryzyko że będzie Cię tez bolał łeb, nie każdy nadaje się do grania w vr, sam psvr1 nie miałem, ale 2 zamawiam w preorderze, liczę że październik/listopad dopiero będzie jakiś preorder.